Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 staylance satılıktır

abim hayırlı satışlar..nezaman geçiyorsun bu taraftan.bu arada senin black tiger başka araçların ilanına kapak olmuş :) ben mi yanılıyorum bi baksana ilandaki 3. fotoğraf black tiger değil mi?

Seat Leon 1.6 Stylance 2007 Model 30.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 94535004
sen tatildeyken geçtim senin ordan bu yüzden aramadım seçkin inşallah bayrama görüşürüz.evet haklısın black tiger resimdeki araç.benim çektigim kareler.ama şaşırdım neden başkasının malıyla iş yapmaya kalkarsın anlamam :D

erkan tele bakmadın müsait olduğunda görüşelim

sen tatildeyken geçtim senin ordan bu yüzden aramadım seçkin inşallah bayrama görüşürüz.evet haklısın black tiger resimdeki araç.benim çektigim kareler.ama şaşırdım neden başkasının malıyla iş yapmaya kalkarsın anlamam :D

yok erkan abi black tiger değil o araç senin çektiğin resimlerde böyle bir kare yok.

3. fotoğrafa bakarsanız algida çöp kutusuna kadar aynı :)

erkan ilan yayında değil araç satıldımı ?

Geri
Üst Alt