Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 seat sport Leon egzos ucundan ses alma?

((R))oyal Class

Kayıtlı Üye
Arkadaslar dogus otonun orjınal seat sport egzos uclarım var dun sılerken farkettım arada tatlı bır por por yapıyor rolantıde ıken acaba soyle kalıtelı bır egzoscuda bır ıslemmı yaptırsam gercı ses egzos ucundan mı alınıyor bızım uclarda oluyor mu oyle hıc bır bılgım yok ama dedıgım gıbı apacı modelı degıl ınceden bır egzos sesı alabılmek mumkunmudur?

Bendede 2010 1.4 tsı va benim arabada egzost yok ama o bahsettiğin homurdama benim arabadada var sanırım motorla alakalı

bizim arabada her hangi bi ses yoktu taki başlıgı takana kadar por por por ses geliyor baslıkla alakalı bi durum o :eek:key:

hava çıkışına engel her şey sese etki eder. Egsoz ucunu takarken kaynak yaptırdıysan sesi değişir ama çok fark olmaz.

hava çıkışına engel her şey sese etki eder. Egsoz ucunu takarken kaynak yaptırdıysan sesi değişir ama çok fark olmaz.

+!..

ek olarak egzost borusuyla egzost ucu 1'e 1 üstüste oturmadıysa da ses yapar..bu şartlar altında homurtu yapar zaten..
sadece uçtan ses konusunda ise direkt ses almak imkansız..

Geri
Üst Alt