2008 Seat Leon Yazılım güncellemesi??.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

2008 Seat Leon Yazılım güncellemesi??..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında balerya tarafından paylaşıldı.

1. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    Aracım 2008 model..birçok arkadaşım forumda araçlarının özellikle 1.6 tdi ler için yazılımlarını güncellettiklerinden bahsediyorlar..fakat benim aracımda herhangi bir yazılım güncellemesi gerektiği ya da yakıt sarfiyatını düzenlemesi için yeni bir sürümün olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz?illa yakıt sarfiyatı düşsün diye beklemiyorum aynı zamanda aracın gaz pedalı ile vermiş olduğu tepkileride mutlaka etkiliyordur güncel yazılımlar..yazılımını güncelleten ya da bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim..

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    652
    113
    Yazılım guncellemesını servıse gıdıp yaptırabılırsınız eger hıc boyle bsy yapılmadıysa zaten sızın arabanızın guncelleme tarıhı bılgısayarda cıkıyor buna baglı olarak o tarıhten sonra cıkan guncellemeyı yukluyorlar

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    serviste arabanızı bilgisayara bağladıklarında çıkar güncellemesi olup olmadıgı

4. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    çok teşekkürler..servis yolu gözüktü :)

5. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Benim aracım 2011 ama ona bile güncelleme çıkmıştı. Güncellemeler sadece motor ile ilgili olmuyor. Mesela ilk makyajlı Leon'larda vites uyarısı yoktu, güncelleme ile geldi. Ben güncellettiğim zaman rodajda olduğum için 3000d/d yi geçmiyordum bu nedenle gidişinde bir fark hissetmedim. Yakışı da çok çok değişmedi ama rodaj zamanı onu da pek anlayamayız ki güncelleme ile 100km de 0.5lt düşeceğini hiç sanmıyorum. Serviste hallediyorlar hemen. Güncel her zaman iyidir.

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    652
    113
    gıdısı ıle ılgılı b duzenleme yapılmıyor yapılamazda cunku log almadan hava yakıt karısımı ıle oynaması tam b sacmalık olur.Dedıgın gıbı acılmamıs olan ozellıklerın yada sorun gorulen bazı elektronık duzenlemelerden ıbaret guncellemeler

7. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    servisler bu güncellemeler için ücret alıyormu pekii?

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    652
    113
    almaması gerekıyor zaten o guncellemeler almanyadan gelıyor onlara ucret talep edılebılcek bsy degıl arabanızın garantısı olmasada

9. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş