Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 Seat Leon Yazılım güncellemesi??..

balerya

Kayıtlı Üye
Aracım 2008 model..birçok arkadaşım forumda araçlarının özellikle 1.6 tdi ler için yazılımlarını güncellettiklerinden bahsediyorlar..fakat benim aracımda herhangi bir yazılım güncellemesi gerektiği ya da yakıt sarfiyatını düzenlemesi için yeni bir sürümün olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz?illa yakıt sarfiyatı düşsün diye beklemiyorum aynı zamanda aracın gaz pedalı ile vermiş olduğu tepkileride mutlaka etkiliyordur güncel yazılımlar..yazılımını güncelleten ya da bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim..

Yazılım guncellemesını servıse gıdıp yaptırabılırsınız eger hıc boyle bsy yapılmadıysa zaten sızın arabanızın guncelleme tarıhı bılgısayarda cıkıyor buna baglı olarak o tarıhten sonra cıkan guncellemeyı yukluyorlar

serviste arabanızı bilgisayara bağladıklarında çıkar güncellemesi olup olmadıgı

Benim aracım 2011 ama ona bile güncelleme çıkmıştı. Güncellemeler sadece motor ile ilgili olmuyor. Mesela ilk makyajlı Leon'larda vites uyarısı yoktu, güncelleme ile geldi. Ben güncellettiğim zaman rodajda olduğum için 3000d/d yi geçmiyordum bu nedenle gidişinde bir fark hissetmedim. Yakışı da çok çok değişmedi ama rodaj zamanı onu da pek anlayamayız ki güncelleme ile 100km de 0.5lt düşeceğini hiç sanmıyorum. Serviste hallediyorlar hemen. Güncel her zaman iyidir.

Benim aracım 2011 ama ona bile güncelleme çıkmıştı. Güncellemeler sadece motor ile ilgili olmuyor. Mesela ilk makyajlı Leon'larda vites uyarısı yoktu, güncelleme ile geldi. Ben güncellettiğim zaman rodajda olduğum için 3000d/d yi geçmiyordum bu nedenle gidişinde bir fark hissetmedim. Yakışı da çok çok değişmedi ama rodaj zamanı onu da pek anlayamayız ki güncelleme ile 100km de 0.5lt düşeceğini hiç sanmıyorum. Serviste hallediyorlar hemen. Güncel her zaman iyidir.

gıdısı ıle ılgılı b duzenleme yapılmıyor yapılamazda cunku log almadan hava yakıt karısımı ıle oynaması tam b sacmalık olur.Dedıgın gıbı acılmamıs olan ozellıklerın yada sorun gorulen bazı elektronık duzenlemelerden ıbaret guncellemeler

servisler bu güncellemeler için ücret alıyormu pekii?

Geri
Üst Alt