Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 seat ibiza 1.4 stylance

gri renkte 6l kasalara bayılıyom :) fiyat gayet makul cunku km düşük tdi motora sahip.bu fiyata tdi motor yenı kasa ibiza var mı :) ya da full donanımlı digital klimalı hız sabıtleyicili :) hayırlısı olsun aracın çok ii cordobam olmasaydı düşünürdüm
Metin arkadaşım araç benzinli zaten arac gerçekten temiz,Araç eşimin aracı ilk sahibi olmamız ve servis bakımlı olmasıda degerlendirilebilir.Alıcı kişi zaten aracı kullandıktan biraz araçtan anlıyorsa alacagına eminim.

bence ideal pazarlık payı bırakacak sonuçta.. bence ideal arkadaşım aracın km düşük. hastası çıkar merak etme.. acil değilse biraz pazarlık payı ile beklet..
Çok aciliyeti yok şu an bir arkadaşım,Kasa olarak benimde çok hoşuma gidiyor.3-4 ay öncesine kadar c2 vts kullanıyordum.konfor ve trim sesi olarak citroen seat'ın yanına bile gelemez.Sadece seri bir arabaydı.26.500 sa.....com baktıgım zaman fiyat uygun geliyor.forumdan satın alan olursa küçük pazarlık olur.

Metin arkadaşım araç benzinli zaten arac gerçekten temiz,Araç eşimin aracı ilk sahibi olmamız ve servis bakımlı olmasıda degerlendirilebilir.Alıcı kişi zaten aracı kullandıktan biraz araçtan anlıyorsa alacagına eminim.
tdi sandım yaa laa :) neyse hayırlısı olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: why
Geri
Üst Alt