Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 model leon cupra jantları satılık...18 inch...5 x 112...

dostum msj falan gelmemiş yada ben göremedim..0532 589 14 08...istediğin zaman arayabilirsin !

dostum msjı göremedim ben 0532 589 14 08 yamayı unutmusum simdi düzelttim istediğin zaman arayabilirsin...

Ya ufak bir yanlış anlaşılma oldu sanırım ortada :)

Ben Erkan abinin yorumu için yazmıştım onu. Pm den görüşelim dediği için size. Aranızda anlaşırsınız gibisinden bekliyorum demiştim.

lastiklerin markası ve durumu nedir?kaç km dir kullanılmakta?diş derinliği ölçüldümü?ölçüldüyse kaç cmdir?

Hayırlı Satışlar, lastiklerdemi satışta ?

lastiklerin markası ve durumu nedir?kaç km dir kullanılmakta?diş derinliği ölçüldümü?ölçüldüyse kaç cmdir?

Hayırlı Satışlar, lastiklerdemi satışta ?
arkadaşlar jantlar dagukanın ümit adında bir arkadaşıma aittir.bizzat kendime düşündügüm jantları almak için ümitle görüştük sadece jantları sattıgını soyledi lastikler yok eger olursa p zero lastikleriyle 2500 tl olur dedi. artık gerısını siz düşünün :eek:key:

Geri
Üst Alt