Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 model Leon 2.0 TDİ DSG FULL

lewent

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar eşimin aracını satıyorum ilan linkini atacağım ciddi düşünen varsa mesaj atabilir araç full

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...i-140-dsg-44969090/detay/?source=directSearch

dsc0099y.jpg

dsc0301l.jpg

lınk eklıcekmısın abı yoksa ılgılenen olursa mı eklıceksın anlamadım

ilan onay bekliyor şuan herhalde link olmadığına göre..merak ettim açıkçası

ben olsam buna guzel b yazılım yukleyıp sabah aksam hanımla gazlardım :D

numaradan birşey gözükmüyor ama raç güzel

ilan onayda arkadaşlar

ilan detaylarından kopyaladım

Araç eşime ait olup 2008 Şubatta 3 ay sıra beklenerek alındı Sadece Sol kapısında Boya var Takas YOK Daha Büyük Bir araç alacağım için Satıyorum Araç Full+Full

Araçta yok yok 10 hava yastığı ESP Işık-Yağmur Sensörü Fonksiyonel Direksiyon Cruise Control Katlanır Ayna vs vs

Standart dışında Orjinal Bluetooth-Orjinal Park Sensörü-Sunroof-Farlarda ve Sislerde Xenon-FR Ön Tampon-17" Sport Jant (orjinal) Orta Kol dayama- Tam Ekran Dot Matriks Ekran vardır

Aracın Bakımları Kayadibinde Yapılmaktadır Yarın (16.03.2011) 70.000 Bakımıda Yaptırılacaktır Motor tamamen orjinaldir Chip vs ellenmemiştir.

Kapalı Garaj aracıdır İtinayla Kullanılmıştır Lütfen Ciddi Düşünenler Arasın

fiyat 42900 yazdım ancak scw üyelerine indirim sözkonusu

km fıyat ıkılısı guzel olmus hayırlı satıslar

Geri
Üst Alt