Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 model Leon 2.0 TDİ DSG FULL

bir tek mercekleri eksikmis aracin.. almayi cok isterim.. hatta ailem ile gorusecegim bu konuyu ancak zor gozukuyor.
hayirli satislar diliyorum.

rıza ıyı bı atak olur ve senı aracta cok kolay satılır 10000km lık aracın sonucta:)

rıza ıyı bı atak olur ve senı aracta cok kolay satılır 10000km lık aracın sonucta:)

semun 20bin 700 oldu kmsi :( artik daha az kullancagim :)
son 4 ayda 6 bin km yaptim.

neyse konuya donelim bu leonu istiyorumm..
daha buyuk araba degil de ufak araba dusunurseniz takas edelim.. :)

semun 20bin 700 oldu kmsi :( artik daha az kullancagim :)
son 4 ayda 6 bin km yaptim.

neyse konuya donelim bu leonu istiyorumm..
daha buyuk araba degil de ufak araba dusunurseniz takas edelim.. :)

rıza kardeş ben ford grand c-max tarzı bir araç düşünüyorum yoksa neden olmasın ama benim acelem yok belki sen o arada satarsın ama dosta gidecek bir araç leondan bu kadar memnun olmasam 2. yi kendime almazdım şu anda aracı sileceklerden tut fren balatalarına rot başlarına kadar gereken herşey değişiyor bu gün 1 milyar harcadım binecek gibi yaz hazırlığı

Fotoları görünce ağzımın suları aktı maşallah:)
Hayırlı satışlar Levent..

rıza kardeş ben ford grand c-max tarzı bir araç düşünüyorum yoksa neden olmasın ama benim acelem yok belki sen o arada satarsın ama dosta gidecek bir araç leondan bu kadar memnun olmasam 2. yi kendime almazdım şu anda aracı sileceklerden tut fren balatalarına rot başlarına kadar gereken herşey değişiyor bu gün 1 milyar harcadım binecek gibi yaz hazırlığı

buyuk aracin yeri cok baska oluyor. bizde de ayriyetten scenic var.. keyifi, kullanmasi, konforu cok baska :) ama 1.6 otomatigin de yakisi cok fenaa :rolleyes:
ayrica ibiza ailemize cok ufak gelen bir arac. buyutmek istiyoruz ama su sira maddi acidan annemler bu yukun altina girmek istemiyorlar.
ben yine baskilariimi surduruyorum; belki sirket adina aldirabilirim :) babamin kanina girmeye calisiyorum.

Geri
Üst Alt