Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 leonumun benzin deposunu büyütebilirmiyim???

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yanıbaşımızda 100 km uzakta batum da benzin 2 tl ama 50 lt benzin için 100 km gidiş 100 km dönüş 15 tl de gümrük ücreti toplamda 60 tl gibi karım oluyor yorulmaya değmiyor ama aracımın deposunu şöyle 15-20 lt büyütebilsem aslında herşey mükemmel olacak....mesela passat depolaarı hani 70 lt ya bizim leona o 70 lt lik passat deposu uyarmı veya ben bu depomu büyütme şansına sahipmiyim fikirleri olan bana yardım edebilirmi...yoksa aracı satıp hiç bu işi denemeden dizel leon alacam ne dersiniz...

arabayı hiç bozma al 2-3 milyara 280s mercedes depoları angar gibi onunla getir benzini bence

mesajlar kendiliğinden mi siliniyo

aynen mesela konu içinde son mesajı atanla ana sayfada son mesajı atan farklı :confused:

konular kendiliğinden hortluyo falan :)

Geri
Üst Alt