Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 leon a far önerileriniz

dincer89

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar 2008 model 1.4 tsi stylance aracımın farlarını değiştirmek istiyorum piyasada baya bir far araştırdım orjinal valeo lardan mı alsam tyc marka yansanayi mi yoksa sonra mercekler var birde önerileriniz ne olur özellikle farlarını değiştiren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

merhaba arkadaşlar 2008 model 1.4 tsi stylance aracımın farlarını değiştirmek istiyorum piyasada baya bir far araştırdım orjinal valeo lardan mı alsam tyc marka yansanayi mi yoksa sonra mercekler var birde önerileriniz ne olur özellikle farlarını değiştiren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Orjinalden bakıcaz artık
Yada dışardan sipariş edicez beraber

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonar marka angel farlar güze oluyor bemde tyc marka var kendim taktırdım. taktırdığım an buğu yaptı

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonar marka takılı hiç buğu yapmıyor fakat aydınlatma az gibi sanki veya bende 8000k xenon oldugu icinde olabilir 4300k ampul daha iyi olucaktır sanırım

Bende sonar vardı o çok iyi.Kazada kırıldı maalesef.. Sonra sonar bulamadım.Ben de junyan taktım siyah zemin sorunu yok güzel aydınlatıyor tavsiye ederim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hazır konu açılmışken bende sorayım. 2011 leon'um da farlar xenon ancak mercekli far taktırmak geçiyor aklımdan. Bildiğim kadarıyla orj farla oynayıp mercek takıyolar da daha sonrasında muayeneden nasıl geçiyor? Sonradan mercekli far taktıranlar varsa eğer tecrubelerine danışmak isterim.

hazır konu açılmışken bende sorayım. 2011 leon'um da farlar xenon ancak mercekli far taktırmak geçiyor aklımdan. Bildiğim kadarıyla orj farla oynayıp mercek takıyolar da daha sonrasında muayeneden nasıl geçiyor? Sonradan mercekli far taktıranlar varsa eğer tecrubelerine danışmak isterim.
Normal halojen ampul takinca mercege geciyor muayeneden ama orjinal bixenon koyarsan far yikama gerekiyor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt