Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 Ibiza Stylance TDI 1.4 Arıyorum

ramehum

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

2008 Ibiza Stylance TDI 1.4 arıyorum. Temiz ve kilometresi düşük olması tercihimdir.

Şimdiden teşekkürler.

5. ibizamı kullanıyorum.. alır satarken neler görmedim ki :)

Haklısınız, şuan ilanda bulunan başka bir arabayla ilgili 2 gündür görüşüyorum. Başka şehirde olduğu için arakdaşlarım baktırmışlar, neler neler çıktı arabadan anlatamam.

Haklısınız, şuan ilanda bulunan başka bir arabayla ilgili 2 gündür görüşüyorum. Başka şehirde olduğu için arakdaşlarım baktırmışlar, neler neler çıktı arabadan anlatamam.

2. ilan yani Bursa'daki araç temiz olabilir, tek kapı boyda düzgün yapıldıysa problem olmaz aslında... bir bakılsa alınabilir...

Parça Boyalı olan araçları neden bu kadar dert ederler anlamak mümkün değil !!!

İlk ilandaki değilde ikinci ilandaki daha temiz bence.. Ama yakınan bakıp incelemeden net birşey söylenemez tabi..

27-28bin lira bence yüksek bi fiyat.2. el araçta değişen sıkıntı yaratabilir ama küçük lokal boyalar sıkıntı olmaz.

xx

Geri
Üst Alt