Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 ibiza 14.tdi stylance far yıkama...

mht83

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yeni aldığım aracımı muayeneye götürdüm. Aracımın eski sahibi araca xenon far taktırmış fakat muayeneyi yapan arkadaş xenon farlarda far yıkama olmasının zorunlu olduğunu söyledi. Aracıma taktırabileceğim orjinal yada başka bir far yıkama sistemi mevcut mu uygulayan arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

arkadaşlar konu ile ilgli yardımcı olacbilecek kimse yok mu?? Yoksa konuyu yanlış yere mi açtım?

Benim aracımda da xenon far var, sislerde xenon ama böyle birşey duymadım hiç, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar vardır sanırım..

Benim aracımda da xenon far var, sislerde xenon ama böyle birşey duymadım hiç, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar vardır sanırım..

walla kardeşim benimde surumdan haberim yoktu muayenede öğrendim hatta nettede araştırdım far yıkama mecburiyeti varmış.

ilk defa duydum böyle bişeyi, benim farlarda sislerde xenon du ve kusursuz geçtim problem olmadı. Acaba yeni mi geldi bu sistem?

Ben sizin yerinizde olsam direk zenonları çıkartır orjinal farları takardım çünkü far yıkama sisteminin kolay olacağını hiç zannetmiyorum

xenon ampullerını cıkartıp oyle gidin muayene ye sonra tekrar takarsınız :)

walla benimde aklıma geldi ama yıkama warmı, yokmu yada oluyormu, yapan arkada varmı onu merak ettim. yabancı sitelerde hatt oemvog un ibiza 6l yedek parça sayfasında bile remi var...

özgür beyin dediği gibi yapabilirsiniz. benm aracımın da muayenesi gelecek bu sene ilk defa. xenon ampulleri eskisiyle değiştirip gideceğim. sonra tekrar takarım sorun olmaz :) kolay gelsin..

far yıkama sonradan takılması kolay mıdır bilemem ama uğraşmaya gerek yok..
öyle bişi varsa bile xenonları söküp gidin daha iyi..

Geri
Üst Alt