Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2008 Honda City 1.4 elite otomatik ??

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında cgty18 tarafından paylaşıldı.

1. cgty18

cgty18 SCW Üyesi

107
    22
    18
    2001 model golf4 manuel aracımız var, ve yakın bir tanıdıgımız aracını satıyori arac: HOnda City 1.4 elite otomatik, 17.000 de, arac cok temiz ..

fiyat konusunu konusmadik, suan bilmek istedigim ,

BU arac nasildir ? otomatik olusu nasildir ? yanı golf4 ü satıp bu aracı almak mantiklimidir?

kendi aracımızzdan memnunuz,ama cok engin ve artık yaslandi, onumuzede boyle kelepir bir arac cıkınca, acaba alsakmi dedik ?

yorumlarınız ve yardımlarnızı bekliyorum..

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Hiç Kıpraşma Bence Aracın zaten güzel ve bitmek tükenmek bilmeyen bir hitler motoru var ve efsane kasa değmez derim:eek:key:

3. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    city inin şanzumanı iyidir bi sıkıntı yaşatmaz ama geri kalan hiçbişeyi golf e benzemez
    bide alsan alınmaz satsan satılamz bi piyasası var malesef.
    honda bayileri bile satarken tavsiye etmedikleri bi araç
    golf iyidir iyi . sorun çıkartmıyosa golf e devam derim.

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    yok illa golfu satacağım dersen haber ver bizede golf 4 lağzım...

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    cok yakar yahu

6. tokxie

tokxie SCW Üyesi

15
    1
    3
    arbanın motorunu hızını alınıp alınmamasını bi kenara bırak o şekilde bi arabayı hayatta golf'le değişmem city'yi yolda gorunce kufur edıyorum para mı verılır bu arabaya dıye :D
    ''

7. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    Arkadaslar hani lastikleri biraz iceride camurluktan o kasadan bahsediliyorsa simdiya kadar hatta bundan sonra bile honda oyle bir hata asla yapmayacaktir o nasil dizayn yahu oyle hersey marka degil yahu sirf honda diye alinacaksa bence hataaaa. Hemde golf un yerine buyuk hataa tabii bu benim fikrİm

Sayfayı Paylaş