Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 cupra yorumları...

o beyazı dogusa gelınce bır suru kısı o aracı ıncelemeye gıdecek eger o aracın kapıları acılırsa...:):):)
o degılde mehmetelt aracın resımde adamı yıyecekmıs gıbı duruyor..:)

en guzelı arabaya oynamadan bınmek aslında
dopınglı at ne kadar yaşar kı?
aynı olay buda..

o beyazı dogusa gelınce bır suru kısı o aracı ıncelemeye gıdecek eger o aracın kapıları acılırsa...:):):)
o degılde mehmetelt aracın resımde adamı yıyecekmıs gıbı duruyor..:)

O beyaz araca acıyorum teşhir aracı olucak galiba:):) ben dicem eger arabamın kapısını acıp biri bile binip kurcalarsa almam derim ve gercektende almam cok kıl bir adamım araba konusunda...

---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:36 ----------

Harbiden mehmetin arac agzını açmış kopek balıgı gibi bakıyor cok feci ve sinirli plakayı soksen tam agız gibi oluyor:):):)

teşekkürler şemun. teşekkürler safa. farların içini temizletmem gerekiyor ama. bende ön görüntüsünü çok beğeniyorum. gerçekten agresif duruyor.

Beyler yakın bir arkadaşımın Cupra'sından edindiğim tecrübelerim ve gözlemlerimi sizinle paylaşmak istiyorum,

- Bir depo ile yeri geliytor 250km yeri geliyor 750km yol yapıyor.Kullanıma bağlı olarak çok değişiyor.
- Normal kullanımlarda şehir içi 9 lt ye kadar düştüğünü gözlerimle gördüm.
- Performans konusuna gelince standart gücü gayet yeterli olduğu gibi ufak oynamalarla güzel güçler elde edilebiliyor.Örneğin K&N Typhoon Kit'in içinden çıkan belgede 18.6HP belgelenmiş durumda.Chip vs. bahsetmiyorum zaten...
- Standart olarak rakiplerinden kesinlikle daha hızlı.Denendi ve görüldü.
- Koltukları son derece başarılı.
- Görünüş olarak Cupra'yı diğer Leon'lardan ayıran sadece ufak detaylar var.
- Kullanan arkadaşım özellikle sağından-solundan gelen seslerden şikayetçi.Hele ki yay takılmışsa sesler artabiliyor.

Şimdilik bu kadar aklıma gelen olursa ekleme yaparım :D

Beyler yakın bir arkadaşımın Cupra'sından edindiğim tecrübelerim ve gözlemlerimi sizinle paylaşmak istiyorum,

- Bir depo ile yeri geliytor 250km yeri geliyor 750km yol yapıyor.Kullanıma bağlı olarak çok değişiyor.
- Normal kullanımlarda şehir içi 9 lt ye kadar düştüğünü gözlerimle gördüm.
- Performans konusuna gelince standart gücü gayet yeterli olduğu gibi ufak oynamalarla güzel güçler elde edilebiliyor.Örneğin K&N Typhoon Kit'in içinden çıkan belgede 18.6HP belgelenmiş durumda.Chip vs. bahsetmiyorum zaten...
- Standart olarak rakiplerinden kesinlikle daha hızlı.Denendi ve görüldü.
- Koltukları son derece başarılı.
- Görünüş olarak Cupra'yı diğer Leon'lardan ayıran sadece ufak detaylar var.
- Kullanan arkadaşım özellikle sağından-solundan gelen seslerden şikayetçi.Hele ki yay takılmışsa sesler artabiliyor.

Şimdilik bu kadar aklıma gelen olursa ekleme yaparım :D

+Katılıyorum. Hava filtresinden 18.6 hp alması Type-R ın CUPRA nın yanına yaklaşamayacağının ispatıdır. Type R cai ile 17hp de kaldığı için. Düşük tüketimi ve güvenilirliğide cabası :)

Alp sende bir yere honda sıkıştırmasan olmayacak :D

Geri
Üst Alt