Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 cupra yorumları...

Şemuncugum verdigin bilgiler için eline sağlık kardeşim. Senle tanısmasaydım ben belkide ibiza cupra sahibi olmucaktım. Hiç aklımda yoktu cupra... Bence stock kullanmak konusunda en guzelini yapıosun semuncugum Allah kazasız belasız cezasız bindirmeyi nasib etsin inş....

Şemuncugum verdigin bilgiler için eline sağlık kardeşim. Senle tanısmasaydım ben belkide ibiza cupra sahibi olmucaktım. Hiç aklımda yoktu cupra... Bence stock kullanmak konusunda en guzelini yapıosun semuncugum Allah kazasız belasız cezasız bindirmeyi nasib etsin inş....

amin bu hepımız ıcın gecerlı umarım hayırlısıyal senın ıbızada gelır ve pısman ılmuyacagını dusunuyorum...

inş kanka... Bu arada yarın lanet bi sınaw war sen yuttun heralde konuları:)

Safacım şafak kaç? bana bak gelince bi tur binecez ona göre cupraya

Şafak 50 civarı mehmetciğim.. inş kardeşim o gunleride görücez motorları maviliklere süreceğiz:)

O ne 50 gün safa. ilk siparişi verdiğinde zaten 2 ay değilmiydi? neyse sağ salim gelsinde görelim bizde yeni ibiza cuprayı. gerçekten güzel olacağa benziyor kardeşim.

2.5 ay olarak veriyolar sureyi yani 10-12 hafta arasında deişiyor ben 12 hafta olarak allıyorum sureyi yani subatın sonunda gelir diyolar ben martın ilk haftası gelicegini umuyorum daha beyaz olan cupra gelmedi onu bekliyoruz.... İns bi gelsede yeterki hep birlikte incelesek:)

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

Rodaj bitmeden zorlamak yok :)

kanka bırak rodajdan once zorlamayı arabayı yagmura cıkartmıcam ara sokaklara girmicem okadar diyim size ben psikopatım araba bi gelsin bi kac gun içinde uyurum buyuk ihtimal...:D

Geri
Üst Alt