Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 cupra vites topuzu arıyorum

bi bumu kaldı şimdi abi:Dnoldu bizim fr çıtapuhaha
sordum kadirim 150 tl cikmiş altı üstü kıçıkırıl fr çıtası

erkan e-bayda vardı bir zamanlar baktınmı hiç,,,
onunla baya ugraştım bugun kardeşim ama ürün kalmamış adamlar 166 adet satmış ve bitmiş :(

Fr çıta bir yana:) ne oldu bizim jantlar Kadir efendi :hosgeldin:
evet kadirim cevap ver bakayım serkan abime :)
senin jantlar bir kenara ne oldu bizim şapkalar serkan efendiipuhahapuhahapuhahapuhaha
bende isterim serkan abi şapka :)

Erkan bazı parçalar getirmiştik geçen sefer, bunu isteyen biri de olmuştu. Fakat Seat'tan bu parçanın üretimden kalktığı cevabını almıştım.

Ancak stoklardan (servis veya Internet siteleri) elde etmeyi deneyebilirsin, bol şans.
kardeş servislerde var ama fıyatı çok ama çok pahalı gerek yok o adar para vermeye yazıktır günahtır ya :mad: peki senin yeniden parça getirme imkanın yokmu caner ?

1-2 ay önce Biri satıyodu sitden uygıun fiyata ama noldu bilmiyorum.. :confused:

Ben arada arkadaşlara da lazım olan parça adedi artınca bi yolunu bulup, bişeyler getiriyorum.
Bu topuzu denk getirmek zor ama onun dışında bulabileceğimiz birşeyler lazımsa bakarız, fiyatı da uyarsa getirtiriz.

Ben arada arkadaşlara da lazım olan parça adedi artınca bi yolunu bulup, bişeyler getiriyorum.
Bu topuzu denk getirmek zor ama onun dışında bulabileceğimiz birşeyler lazımsa bakarız, fiyatı da uyarsa getirtiriz.

Seat Sport Kapı Eşigi Lazım Uygun Fiyata Gelirse..:eek:key:

valla caner bi konu açalım kimin neye ihtiyacı varsa söylesin hatta ücretleride toplayalım ondan sonra getirtelim kardeşim...

İşi büyütünce uğraşması zor oluyo be Erkan, biraz kar payı koymak gerekir o durumda.

Seat için şu site oldukça iyi: Genuine Parts & Accessories - OEMVAG España SLU

Geçen sefer Almanya'dan dönecek bir arkadaşa bunların Almanya'daki deposundan teslim aldırmıştım, iyi denk gelmişti. Sen bişey istersen yaz bana uygun bi ara hallederiz.

Selçuk not ettim, yakınlarda sipariş verirsem senden onay alır, bunu da getirtirim.

İşi büyütünce uğraşması zor oluyo be Erkan, biraz kar payı koymak gerekir o durumda.

Seat için şu site oldukça iyi: Genuine Parts & Accessories - OEMVAG España SLU

Geçen sefer Almanya'dan dönecek bir arkadaşa bunların Almanya'daki deposundan teslim aldırmıştım, iyi denk gelmişti. Sen bişey istersen yaz bana uygun bi ara hallederiz.

Selçuk not ettim, yakınlarda sipariş verirsem senden onay alır, bunu da getirtirim.
Caner dedigin cok mantikli karmarji en dogal hakkin tabiki.ama bunu sabit bir konu olarak acmali ve sure koymaliyiz buna gorede hareket etmeliyiz

Geri
Üst Alt