2008 cordobadaki bu çıtırtı-tıkırtı sesi hakkında bilgisi olan var mı? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2008 cordobadaki bu çıtırtı-tıkırtı sesi hakkında bilgisi olan var mı?

coccinea

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mevsimin yaza döndüğü zamanlarda arka tarafta, arka camın yanındaki sağ direkten tıkırtı diyemeyeceğim daha çok çıtırtı tarzında bir ses geliyordu, yavaş yavaş arttı, hatta az şekilde sol direkten de gelmeye başladı. arkada oturanlar direkten geldiğini söylüyorlar. benzer bir sorun yaşayıp da sebebini - çözümünü bilen var mı acaba?

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Walla aynısı benim sağ arka kapı içinde de var hoparlörden şüpheleniyodum okuduğum bi kaç konuda kapı açma kolundan geldiğini söylediler.. sonra dayanamayıp söktürdüm kablo sarkmışş güzelce yapıştırdık şimdi ses yok ama o çıtırtı sesleri genelde kablo yada plastik malzemelerden geliyor..

sturdy81

Kayıtlı Üye
benzer bir ses benim aracımda da var, sol direğin içinden tıkırtı sesi mi geliyor, bağaj üstü malzemenin saca sürtünmesinden mi geliyor, daha bulabilmiş değilim :)

kfy

Administrator
Beyler aracınızın plastik aksamına pamuk ile badem yağı sürün daaa
hava sıcak

baris44

Kayıtlı Üye
tekli açılır koltuk titriyordu bnde de vardı o bakın derim sertce kapamayı yada kagıt falan sıkıştırmayı deneyin açıp

RD38

Kayıtlı Üye
selim bahsettiğin sesten bendede var fakat benimki orta sağ direkten geliyor. iğrenç bir ses:kizgin: