Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 Cordoba 1.4 TDI Stylance alacağım, lütfen yardım

demekki düşünmeden alınacak arabaymış bak daha nelerini bulursun

22.500 istenmekteydi, almaya gittiğimde satılmıştı gerçi,

Şimdi kısmetse erdem hocamın arabaya talip olduk, haber bekliyoruz hayırlısı :)

ben diğer konuya yazmıştım ama bunu yeni görüyorum

1) Eğer servis bakımlı ise servis kayıtlarını görmeden buna inanmayın içiniz rahat etsin servisten kayıtları görün.

2)Performans konusu görecelidir kimine göre 1.4 TDI çok tatminkardır kimine göre değildir yani araçtan ne beklediğinize bağlıdır. Custom yani aracınıza özel yaptıracagınız yazılımla ekonomi sağlamanız bile mümkün ama performans artınca genelde daha seri kullanma isteği artar insanda ve daha cok yakar. Sakin kullanımda custom yazılımlı 1.4TDI daha az yakar

3)Tamamen kullanımla alakalıdır bu konuda görmeden bilmeden yorum yapmak yanlış olur.

4)80bin kmde ama pedalların dümdüz olması ilginç bende 80bin kmde cordoba sahibiyim pedallarım kar lastiği gibi:)

5) triger bakımı yaklaşık 350 TL tutuyor ayrıca yağ bakımı olunca ve su pompasıda değişirse 700ü buluyor ama aracın bakım periyodu 15bin km değildir 10bin kmde bir servise girilir yağ bakımı için yakıt filtresi için 30-40bin km de bir değişim yapsanız sakıncası yoktur ama ben yağı 5bin kmde bir filtreleri 10binkmde bir değiştiriyorum içim rahat geziyorum tertemiz olsun motorum diye.

6)yazılımı 500TL ye yaptırabilirsiniz bunun için size yer tavsiyesinde bulunacak daha bilgili arkadaşlar vardır. ama ben Mehmet Gazihan derim.

7) Aynı aracı yaklaşık 4 senedir kullanıyorum inanılmaz memnunum yakıtı mükemmel 1661km ye kadar menzil yakaladım tabilki sabır istiyor bu değeri yakalamak ama ekonomik oldugunu anlamanız için gayet güzel bir değer.
Onun haricinde ben Cupra tampon tavsiye ederim orjinal tampon benim hoşuma gitmiyor. sizde aradaki farktan daha cok yakıştıgına kanaat getireceksinizdir zaten.
zamanla daha farklı neler olabilir yardımcı oluruz

umarım kafanıza gönlünüze göre olan aracı alırsınız şimdiden hayırlı olsun.

evet fiyat ebesinin bişeyi zaten ama marstada yaşamanın lüzumu yok senin arabanı satıp satmaman zaten beni alakadar etmez sevgili kardeşim... doğuş otonun fiyatlarını bilmediğin belli ben sadece bana söyleneni yazdım ayrıca kullanım kılavuzuna 50 euro fiyat çekiyorlar bilgiler zoruna gitmesin sevgili arkadaşım bunları görmek istemezssen görmezsin bari çamur atma ankaraya gelde sor ayrıca trigerin 350 yede yaptırılabileceğini yazdım gördüysen at gözlüğüyle bakmanın lüzumu yok bende aydınlatmaya çalışıyorum.

evet fiyat ebesinin bişeyi zaten ama marstada yaşamanın lüzumu yok senin arabanı satıp satmaman zaten beni alakadar etmez sevgili kardeşim... doğuş otonun fiyatlarını bilmediğin belli ben sadece bana söyleneni yazdım ayrıca kullanım kılavuzuna 50 euro fiyat çekiyorlar bilgiler zoruna gitmesin sevgili arkadaşım bunları görmek istemezssen görmezsin bari çamur atma ankaraya gelde sor ayrıca trigerin 350 yede yaptırılabileceğini yazdım gördüysen at gözlüğüyle bakmanın lüzumu yok bende aydınlatmaya çalışıyorum.

sen önce konuştugun kelimelere dikkat bu sitede birine bilgi veriyorsan doğru yazmak zorundasın saçma sapan bilgiler verip insanları alacagı arabadan yada seattan sogukmakla sen bu siteye zarar verirsin ben gereken açıklamaları yaptım sen doğuş oto diyorsun TR deki tek yetkili servis ankara doğuş oto değil bu sitede zaten doğuş oto servisinden memnun kalan yok sen kıyaslama yaparken önce bir düşün

ayrıca ebesinin bişeyi olan fiyatı ben koydum varsa bir sıkıntın telefon numaram mevcut ilanda ara görüşelim.

Tamam yahu germeyin şimdi olayı :)

Herkesin fikirlerini bilelim ki herkes kendi fikirlerinin doğru ya da yanlış olduğunu bilsin , öğrensin, herkesin yanlış bildiği bir şeyler mutlaka vardır, önemli olan hangisinin doğru olduğunu öğrenmek. Bu forumun amacı da bu değil midir ? Tartışalım "saygı sevgi çerçevesi içerisinde" ve öğrenelim :)

Doğru bilinen yanlışlar mutlaka hayatın her aşamasında insanların başına gelmiştir, ve dumur etmiştir.

Örneğin ben geçenlerde yıllardır dinlediğim ve ara sıra mırıldandığım bir parçanın sözlerinin bildiğimin ve söylediğimle alakası olmadığını gördüm, bir arkadaş uyardı :)

güldük geçtik, takmayın bu kadar :)))

bak güzel krdşm ben arabamı seviyorum ilk olarak ikincisi arabayı alacak arkadaşın daha düşük bir km olanını almasını istedim sen kendi kendine soğuduysan soğu banane üçüncüsü aramamı istediğin cep telefonunu farklı bi şekildede kullanabilirim senin için birde bari yorumu doğru oku ebesinin bişeyi dediğin fiyatı ben koydum oraya :D servisin çektiği fiyat olarak onu bile doğru okumamışsın bende uludağ üniversitesindeyim beklerim her zaman saygılar

arkadaşlar 80000km araba almak düşündürücü aracı aldın kaç km bineceksin oldu 120000km diyelim kime satacaksın he derlerki her malın bir alıcısı vardır ama bizim arabalarımız seat doğuş gurubunun 2. plandaki otomobilleri bi poloyu tık diye satarsın ama bi seat tı satamazsın ancak bilene anlıyana seatı tanıyana satarsın bu sitede bütün arkadaşlar bu sorunu yaşamıştır.
birde 1.4 TDI motordan bahsediyorsunuz. nerden bileceksin senden önceki kullanıcının aracı nasıl kullandığını sizden iyi olmasın bi abim vakıfbakta müfettiş cordoba aldık araba 27000km 38000km baskı balata deyiştirdik herkes kendine göre şöför

ben diğer konuya yazmıştım ama bunu yeni görüyorum

1) Eğer servis bakımlı ise servis kayıtlarını görmeden buna inanmayın içiniz rahat etsin servisten kayıtları görün.

2)Performans konusu görecelidir kimine göre 1.4 TDI çok tatminkardır kimine göre değildir yani araçtan ne beklediğinize bağlıdır. Custom yani aracınıza özel yaptıracagınız yazılımla ekonomi sağlamanız bile mümkün ama performans artınca genelde daha seri kullanma isteği artar insanda ve daha cok yakar. Sakin kullanımda custom yazılımlı 1.4TDI daha az yakar

3)Tamamen kullanımla alakalıdır bu konuda görmeden bilmeden yorum yapmak yanlış olur.

4)80bin kmde ama pedalların dümdüz olması ilginç bende 80bin kmde cordoba sahibiyim pedallarım kar lastiği gibi:)

5) triger bakımı yaklaşık 350 TL tutuyor ayrıca yağ bakımı olunca ve su pompasıda değişirse 700ü buluyor ama aracın bakım periyodu 15bin km değildir 10bin kmde bir servise girilir yağ bakımı için yakıt filtresi için 30-40bin km de bir değişim yapsanız sakıncası yoktur ama ben yağı 5bin kmde bir filtreleri 10binkmde bir değiştiriyorum içim rahat geziyorum tertemiz olsun motorum diye.

6)yazılımı 500TL ye yaptırabilirsiniz bunun için size yer tavsiyesinde bulunacak daha bilgili arkadaşlar vardır. ama ben Mehmet Gazihan derim.

7) Aynı aracı yaklaşık 4 senedir kullanıyorum inanılmaz memnunum yakıtı mükemmel 1661km ye kadar menzil yakaladım tabilki sabır istiyor bu değeri yakalamak ama ekonomik oldugunu anlamanız için gayet güzel bir değer.
Onun haricinde ben Cupra tampon tavsiye ederim orjinal tampon benim hoşuma gitmiyor. sizde aradaki farktan daha cok yakıştıgına kanaat getireceksinizdir zaten.
zamanla daha farklı neler olabilir yardımcı oluruz

umarım kafanıza gönlünüze göre olan aracı alırsınız şimdiden hayırlı olsun.

Görkem arkadaşım merahaba,bende de stylance 1.4 tdi var. bu bahsetmiş olduğun versiyonda neler oluyor.yani nokia cep telefonları gibi güncellememi oluyor bu arabalarda:):) 2. el aldım ama bi güncelleme yapmadım çok merak ettim :D

Geri
Üst Alt