Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 civic elegance

mehmetGS

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar herkese bi konuda fikir almak istedim sizlerden.bi honda civic elegance buldum yarın görüşeceğiz sahibiyle.araba 2008 model siyah 143.000 km de manuel çiziklerden dolayı bel altı boyalı darbe değişen yok araçta ektra olarak BRC lpg - body kit - 18'' jant - ses sistemi - spor yay gibi 7-8 bin emek var.fiyat 39000 dedi 38000 olacak gibi.istediğin yere gösterebilirsin diyor sizce nasıl ve ya temiz leon mu bakmalıyım şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Gönlünde yatan araç Leon ise eğer o paralara yüksek modelli bir Leon bulabilirsin bence...

alper abi babamda kullanacağı için daha geniş bir araba bir adım öne çıkıyor tabi civic i bende severim o ayrıda.bakalım yarın Allah kısmet ederse görüşeceğiz anlaşabilirsek olur anlaşamazsak aramaya devam :)

Ooo çok para leon alırımm o fiyata hemde km düşük bir leon şişirilmiş fiyat

Beni EDS'ler İYİ Tanır

konu civic olunca neden bilmem uyuz oluyorum. bu araç cok mu güzel de bu fiyatlar isteniliyor. (neymiş arıza vermezmiş) 99 model civic 20-21 bin lira istiyorlar ki 2008 modele 39 istemeleri normal...
bu civic'in fiyatını da sormam önünden de geçmem. civic ismine soğuğum...

2008 ine 38.000 bence iyi, şu anda 2011-2012 modelleri 50.000 lere çıktı ki bu araç en pahalı satıldığı zamanda 0'ı 46.000 inin üzerine çıkmadı (ben 0'ını (elegance otomatik) 42'ye aldım, 2.5 yıl 37.000 km ve 6500 TL hasar sonrası 39'a takasta verdim ki takas olmasa 41.000 e giderdi)

ama km biraz yüksek, üzerinde 7-8000 var demişsiniz ama 7-8000 lik ses sistemi arabayı yerinden zıplatır, taş çatlasa 4.000 vardır ki bence o fiyata daha düşük km bir araç bulabilirsiniz, bir de lpg kaç kmdir takılı öğrenin, genelde lpgsiz binip kolay satmak için lpg takarlar araçlara, öyle bir durumu varsa tüpsüz bir araç alıp kendiniz taktırmanız daha sağlıklı olabilir.

o para o araca verilmez sahşen kullanıyorum otomatiği güzel sadece. leon da kullanıyorum hangisi desen leonu tek geçerim çok daha kaliteli ve sağlam. artı olarakda konfor detaylarını incele civic de eksikler çok. özellikle orta ayna şahindeki daha kaliteli :D

konu civic olunca neden bilmem uyuz oluyorum. bu araç cok mu güzel de bu fiyatlar isteniliyor. (neymiş arıza vermezmiş) 99 model civic 20-21 bin lira istiyorlar ki 2008 modele 39 istemeleri normal...
bu civic'in fiyatını da sormam önünden de geçmem. civic ismine soğuğum...

valla bora abi açıkçası benim için civic leon ikiside çok hoşuma gidiyor.donanım bakımından leon kesinlikle önde zaten tek sıkıntı benim için leon tsi olması yakıt beni birazda civic e itiyor.yani sürekli benzin göstergesine bakarak araba kullanmak istemiyorum.ama kesin birşey de yok sadece fikirlerinizi almak istedim.bende öyle araç fanatikliği yok.şu an için leon - civic - jetta bakıyorum öle temiz güzel bir araç. teşekkürler yorumun için

2008 ine 38.000 bence iyi, şu anda 2011-2012 modelleri 50.000 lere çıktı ki bu araç en pahalı satıldığı zamanda 0'ı 46.000 inin üzerine çıkmadı (ben 0'ını (elegance otomatik) 42'ye aldım, 2.5 yıl 37.000 km ve 6500 TL hasar sonrası 39'a takasta verdim ki takas olmasa 41.000 e giderdi)

ama km biraz yüksek, üzerinde 7-8000 var demişsiniz ama 7-8000 lik ses sistemi arabayı yerinden zıplatır, taş çatlasa 4.000 vardır ki bence o fiyata daha düşük km bir araç bulabilirsiniz, bir de lpg kaç kmdir takılı öğrenin, genelde lpgsiz binip kolay satmak için lpg takarlar araçlara, öyle bir durumu varsa tüpsüz bir araç alıp kendiniz taktırmanız daha sağlıklı olabilir.

araç sahibiyle görüştüm 7-8 bin derken 7-8 bin lira ekstra var demek istedim arabada genel olarak yanlış anlaşılmış sanırım :) araç sahibi arabayı 120000 de almış lpg kendi taktırmış faturaları herşeyi var diyor.hasar kaydı yok ama olmazsa daha temiz bir arabaya bakıcam abi kafa rahat olsun satarken sıkıntı yaşamayalım teşekkürler fikirlerin için :)

Geri
Üst Alt