Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 civic elegance

@yukcell88

Yani düz vites ile manuel arasındaki temel fark birinin rolantiden kalkması, diğerinin ara gazı ile zaten güç yükseltilmiş şekilde kalkması, ama VSA kapatır, aracı manuele alır, sol ayak fren sağ ayak gaza basıp kalkmadan 1 sn önce 1500 devire falan bile getirseniz çok güzel uzar :) seat tan daha iyi kalkar falan demiyorum zaten, dediğim gibi 1.6 atmosferik ve tam otomatik bir araç için gayet iyi kalkar, DSG ile tam otomatik, TSI ile I-VTEC kıyaslamak dediğim gibi çok mantıklı değil :) ha yanlış anlaşılmasın, öyle kıyasladınız demiyorum kesinlikle, sadece insanlar kullanmayı bilmediği için hantal kalkıyor imajı var, adam gibi kaldırınca güzel uzar, ha ama FR içinden geçer 1.6 ların ayrı mesele :D

benzinden gözüm bir kere korktu çok yaktı aracım lpg li araç aldım hayatta almam dedim bütçe ona elverdi. yakıt çok önemli araçda ilk başta heves olur sonra batar. benim sana tavsiyem fazla açılma 1.6 leon al konforu çok iyi yol tutuşu güzel stylance öneririm 25-30 krş arası kullanıma bağlı yakar
ama şuda varki ne dizel ne lpg , benzinli derim başka demem masrafı az olur. ama 5 tlden benzin almak zoruma gidiyor

teşekkür ederim ahmet abi önerilerin için listede 1.6 leon da var kısmet artık

valla bora abi açıkçası benim için civic leon ikiside çok hoşuma gidiyor.donanım bakımından leon kesinlikle önde zaten tek sıkıntı benim için leon tsi olması yakıt beni birazda civic e itiyor.yani sürekli benzin göstergesine bakarak araba kullanmak istemiyorum.ama kesin birşey de yok sadece fikirlerinizi almak istedim.bende öyle araç fanatikliği yok.şu an için leon - civic - jetta bakıyorum öle temiz güzel bir araç. teşekkürler yorumun için

Tsi Leonun yakıtı seni Civic e itiyorsa, Kesinlikle yanılırsın. Honda daha fazla yakacaktır zira.
Ben 2008 Elegance otomatik civic sıfır almıştım. 23000 km. sattığım tek arabam olmuştu. Honda benzini Damacana ile içiyor:) Gaz taktırmadım, secmem. Mk 2 leon 3 yıl. Ve 8 aydır Mk 3 Leon TDI DSG Kesinlikle öneririm.

Tsi Leonun yakıtı seni Civic e itiyorsa, Kesinlikle yanılırsın. Honda daha fazla yakacaktır zira.
Ben 2008 Elegance otomatik civic sıfır almıştım. 23000 km. sattığım tek arabam olmuştu. Honda benzini Damacana ile içiyor:) Gaz taktırmadım, secmem. Mk 2 leon 3 yıl. Ve 8 aydır Mk 3 Leon TDI DSG Kesinlikle öneririm.

benzin de kullancak olsam zaten leon tek geçerim ahmet abi mecbur lpg

Geri
Üst Alt