Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008....Beyaz Leon...Satıyorum

Seat Leon 1.6 Stylance 2008 Model 33.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 70722632

arkadaşlar leonumu satıyorum büyük bir kazası yoktur, plakayı sorgulatabilirsiniz, sadece arka kapıda motorsiklet çarpmasından dolayı lokal boya vardır...Hayırlı bir iş için satıyorum aracı çok memnun olmakla birlikte boyle gerekiyordu...inşallah en yakın zamanda yeni bir leonla aranızda olcam :)

fiyat konusunda yardımcı olursanız ev arkadasım için düşünebiliriz

32.000 SCW'ye özel fiyattır. 32.000 verdiler o fiyata vericeksem scw üyesine gitmesini düşünerek yapıyorum bu indirimide...

31.000 tl'ye düşünürseniz malatyadan gelip alacağız aracı.. bizim yol masrafımız vs çok olacak bir güzellik yapmalısınız?

31.000 tl'ye düşünürseniz malatyadan gelip alacağız aracı.. bizim yol masrafımız vs çok olacak bir güzellik yapmalısınız?

bu özelliklerde bu fiyata (hasarsız) bir araç daha gösterirseniz 31.000 olabilir :)

Geri
Üst Alt