Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008-2010 Beyaz Stylance-Sport Leon Arıyorum...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jimmy87

Kayıtlı Üye
Merhabalar uzun zamandır araştırıyorum halen bulamadım :(

2008 - 2010 arası Beyaz Stylance veya Sport Leon arıyorum...En fazla 70.000km...09 10 Makyajlı kasa tercihim ama olmasada olur :) Tüpsüz fiyatı 30.000 olarak düşünüyorum tüp ile 31.000 olabilir.Fiyat aracın temizliğine göre değişebiliyor ancak ben maksimum verebileceğim fiyatı yazdım bunun altındada olabilir yani :)1.4 veya 1.2 tercih etmiyorum Tüp şart :) Ayrıca SCW ailesine sonuna kadar güveniyorum bunun için burdayım...Teşekkürler umarım en kısa sürede bende gerçek bir SCW üyesi olarak aranızda yer alırım =)

dediğiniz fiyatlara zor bulursunuz üstelikte beyaz dahada zor.

Umarım en kısa zamanda kafana göre gönlünde yatan aslana kavuşursun..

dediğiniz fiyatlara zor bulursunuz üstelikte beyaz dahada zor.
farklı bi renk tercihim olsa keşke ancak beyaz dışında düşünemiyorum bende :/ Belirttiğim fiyatlarda bir çok araç var fakat güvenilir insan yok :/ Kısmet diyelim Scw ye güvenim sonsuz =)

Biraz araştırırsan güzel temiz araçlar çıkıyor sahibinden comda

Ben 5 ay önce lpg li 67000km de 26,800 e almıstım 2008 beyaz. Ama suan bu paraya bulabilirmiyim bilmiyorum.

Ben 5 ay önce lpg li 67000km de 26,800 e almıstım 2008 beyaz. Ama suan bu paraya bulabilirmiyim bilmiyorum.
Şuan araçlar piyasa değerinin çok üstünde satılıyor ama illaki düşecek fiyatlar :) Siz çok uygun fiyata almışsınız allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin :)

bi arkadaşımda var ara beni konuşalım 532 620 64 37

Ben almadan önce çok araştırdım piyasayı, internette fiyatlar uçuk ama gerçekleşen satışlarda da abartılı bir fark olmuyor. Ben ocakta 2010 model aldım, şimdi hayırlı bir iş için satıyorum. Almasanız da fikir oluşması için bakın derim: Sahibinden.com 82244865

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt