Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008-2009 1.6 stylance beyaz leon arıyorum

araba satıyor neden gidemiyor d bakıra ?

Abi adamın dediği ben astsubayım siirt merkeze zor geliyorum diyarbakıra gidemem!!! İlk arabam olacak o yüzden biraz tırsıyorum açıkçası :D Sakata gelmek istemem

Beyaz güzeldir. Yıkama derdin %50 azalıyor gercekten. Bence buldugun her aracı şu galerilerin kullandıgı boya micronunu ölcen cihazdan gecir. Bizim bir tanıdık iyi bir boyacıya gösterdi aracı boya yok dedi, satarken galariye takasa verecekti adam boya ölcüm cihazını her yere bir dokundurdu araç her taraftan 300 micron üstü deger verdi. Yani komple boyalı cıktı. Araç kapı içi degerleri normal çıkmıştı. Yanı dıştan komle boyalı olunca galeri aracı almadı.

Beyaz güzeldir. Yıkama derdin %50 azalıyor gercekten. Bence buldugun her aracı şu galerilerin kullandıgı boya micronunu ölcen cihazdan gecir. Bizim bir tanıdık iyi bir boyacıya gösterdi aracı boya yok dedi, satarken galariye takasa verecekti adam boya ölcüm cihazını her yere bir dokundurdu araç her taraftan 300 micron üstü deger verdi. Yani komple boyalı cıktı. Araç kapı içi degerleri normal çıkmıştı. Yanı dıştan komle boyalı olunca galeri aracı almadı.

şaşırdım abi , benim bildiğim galericiler bu tip araçları çok severler :)

şaşırdım abi , benim bildiğim galericiler bu tip araçları çok severler :)

Valla bizim gittiğimiz galerici ölü fiyatı bile vermeye gerekduymadı. Ben almam bu aracı dedi. :)

2 ay sona 3bin tl altına bir alıcısını buldu sattı. Şirket aracı yapacakmış alan kişi. Gerci boyasız deseydi bir şekilde biri bulunur satılırdı ama o şekil bir satışı uygun görmedi ve olaması gerekende oydu. 4 teker üstünde gidiyoruz hepimiz sonuçta.

Valla bizim gittiğimiz galerici ölü fiyatı bile vermeye gerekduymadı. Ben almam bu aracı dedi. :)

2 ay sona 3bin tl altına bir alıcısını buldu sattı. Şirket aracı yapacakmış alan kişi. Gerci boyasız deseydi bir şekilde biri bulunur satılırdı ama o şekil bir satışı uygun görmedi ve olaması gerekende oydu. 4 teker üstünde gidiyoruz hepimiz sonuçta.
Keşke herkes bu kadar duyarlı olabilse...

Ama diğer ilanlara göre fiyat normal geldi. Km si düşük ve lpg var bunları hesaba katarak düşündüğümde normal geldi. Biraz daha mı beklesem dersiniz
kardeş lpg yi kafana takma 1,4 bakarsıno fiyata mutlaka bulursun hatta 2010 bulabilirsin o fiyata bence biraz daha bekle araştır

Vay maşallah fiyata bak be..2 ay önce 2011 model 1.4 Tsi 25000 Km'de arabayı üstündeki 1500-2000 TL ekstralarla 35'e verdim..

Geri
Üst Alt