Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008-2009 1.6 stylance beyaz leon arıyorum

excellent19

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar aylar önce araç almaya niyetlenmiştim ancak mali sıkıntılar çektim. Şimdi biraz toparlandım gibi. Tercihim elbet lpg den yana malum öğretmen maaşı. Beyaz renkli düşük km li temiz leon arıyorum eğer varsa çevrenizde bilgilendirirseniz sevinirim. Yakın yerler olursa daha iyi olur. Gerçi Siirt heryere uzak :D

Bide yardım istediğim bi araç var. Siirtin ilçesinde tam istediğim gibi ancak tercihim öncelikle servise göstermek. En yakın servis diyarbakırda 2.5 saatlik yol. Sahibi astsubay olduğundan gelemem oraya diyor. Acaba burdaki tanıdık ustalara göstermek yeterli gelir mi siz daha tecrübelisiniz. İlan aşağıda fikrinizi alabilir miyim?

Seat Leon 1.6 Stylance 2009 Model 32.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 96922077

ustalrına gostermen yeterlı dıye sanıyorum bı kaportacıya bır tamırcıye bıde sasesınden sorgulattır ha unutmadan alırsanda su sacma sapan yapılmıs farın ordakı sıyah kaplamayıda hemen sok:D

Güvenilir ustalarsa neden olmasın ama aracı sigortadan mutlaka sorgulatın,,,

Allah razı olsun plakadan sorgulatınca 1 hasar görünüyor 949 TL diye.

dilersen daha dolu bir araç verelim
okkey.gif

Seat Leon 1.6 Sport 2007 Model 31.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 101739225
Tşk kardeşim ama tercihim beyaz renk burdaki tozda siyah renkle başedemem...

Güvenilir ustalarsa neden olmasın ama aracı sigortadan mutlaka sorgulatın,,,

Aracı sigortadan nasıl sorgulatıyoruz?

Allah razı olsun plakadan sorgulatınca 1 hasar görünüyor 949 TL diye.

Tşk kardeşim ama tercihim beyaz renk burdaki tozda siyah renkle başedemem...

Aracı sigortadan nasıl sorgulatıyoruz?

Araç bilgilerin ile tanıdık bir sigortacıdan kasko yaptırıyormuş gibi teklif hazırlat pert yada hasar kayıtları çıkar birde aracı servisten sorlat tanıdık birini bulabilirsen ordaki kayıtlarını kontrol et garanti veya garanti harici yapılan işlemlere baktır. bu şekilde araç hakkında bir bilgi sahibi olabilirsin,,,

kardeş 2009 için fiyat biraz yüksek daha fazla arştırsan iyi olur

Geri
Üst Alt