Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 1.4 tsi 60.000km bakımı yaptırıcam...!

yakıt filtresinin fiyatı nedir ben daha 60 bin bakımına girdim sadece yag değişti..klimanın polen filtresi değişti.. hava filtrem temizlendi toplam maliyet 180 tl..özel serviste yaptırdım ki afyondaki wv sersine arabamı sokmam bile ustalık diye bir kavram yok

Teşekkürler arkadaşlar........

Evet memleket erzincan ama istanbul'da ikamet etmekdeyim....

Barışın dediğ erzincandaki kamil usta çok meşhur onu düşünmekteyim adam her kaput açtığında 5-10 beygir arabaya otomatik yüklüyor...:)

yakıt filtresinin fiyatı nedir ben daha 60 bin bakımına girdim sadece yag değişti..klimanın polen filtresi değişti.. hava filtrem temizlendi toplam maliyet 180 tl..özel serviste yaptırdım ki afyondaki wv sersine arabamı sokmam bile ustalık diye bir kavram yok
Başka bişey yapılmadımı..?

Bujileri NGK Iridium IX al. Servisin sattığından daha pahalı bir seri ama etkisini göreceksin.

Nerden alabilirim ilker ne malı bide ne gibi etkisi olucak verdiğim paranın hakkını verecekmi..?

Ben Ankara'da arkadaşımdan alıyorum. Aracım yazılımlı olduğu için etkisini daha çok gördüm. TSIler'deki kesinti sorununu büyük oranda gideriyor. Alt devirlerdeki sarsıntıyı da azaltıyor. Tam tabiri değil ama motor sanki daha dengeli hızlanıyor gibi. Sitede bir çok kullanan vardı. İstersen buradan yollayabilirim sana.

Ben Ankara'da arkadaşımdan alıyorum. Aracım yazılımlı olduğu için etkisini daha çok gördüm. TSIler'deki kesinti sorununu büyük oranda gideriyor. Alt devirlerdeki sarsıntıyı da azaltıyor. Tam tabiri değil ama motor sanki daha dengeli hızlanıyor gibi. Sitede bir çok kullanan vardı. İstersen buradan yollayabilirim sana.
ok...

Geri
Üst Alt