Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 1.4 tsi 60.000km bakımı yaptırıcam...!

24

Kayıtlı Üye
Aracım 60.000km'yi geçti ve bakım yaptırma zamanı geldi...

Serviste yüksek fiyatlar çıktığı için parçalarını orjinal olarak almam lazım nerden alabilirim orjinal ve uygun fiyat araştırıyorum...

motor yağı 5/30...
yağ filtresi...
buji...
hava filtresi...
yakıt filtresi...
polen filtresi...

(ön fren balatası)

Yada bunlardan elinde olan varmı değerli SCW..?

abiciğim motor yağı olarak mobil veya shell tercih etmeni öneririm...
filtreler olarak da hepsini mann marka öneriyorum...
bujiler ngk...

enginim parçaları alıp ümraniye sanayii de ismail ustanın yerine gitsene

Serviste yüksek fiyatlar çıktığı için parçalarını orjinal olarak almam lazım nerden alabilirim orjinal ve uygun fiyat araştırıyorum...

motor yağı 5/30...
yağ filtresi...
buji...
hava filtresi...
yakıt filtresi...
polen filtresi...

(ön fren balatası)

engin bende ismail ustaya gittim cezmi abi nin tavsiyesiyle bende triger seti devirdaim yağ hava polen benzin filtreleri bide 5/30 mobil esp hepsine ödediğim fiyat parçalar 450 işçilik 150 memnunum parçaları sanayiden aldim sadece vw seat skoda perçaları satan biryer

müdür parçaları al erzincan oto sanayide Kamil usta var çok iyi bi ustadır oraya git sen en iyisi :cool:

• Beğen
Reaksiyonlar: 24

motor yağı 5/30...
yağ filtresi...
buji...
hava filtresi...
yakıt filtresi...
polen filtresi...

(ön fren balatası)

engin abi sana tavsiyem yağı 5-30 yerine 5-40 alman olacaktır ben iki bakımdir 5-40 kullanıyorum çokta memnun um castrol bide ümraniye sanayinin karşı tarafında seat orjinal yedek parça satan bi yer var adı aklımda değil hemde hesaplı ordan alabi,lirsin parçalrı cezmi babanın dediği gibi ismail ustanın yeride de bakımını yaptırabilirsin :eek:key:

Geri
Üst Alt