Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 1.4 100 bg hakkında bilgi

schumi teşekkür ederim arkadaşım.. sahibine sordum ruhsatta 75,5 kw yazıyor dedi... bu siyah araçı alırsam kapı kollarını senin gibi nasıl krom kaplattırabilirim? birde aynaları boyatabilirmiyim? tüplü mü senin araçında? birde bu araçın arka farları daha koyu gibi seninkine göre fark var mı? araçın konforu nasıl performansı nasıl? siyah rennk kullanmanın zorluğu var mı? teşekkür ederim..

schumi teşekkür ederim arkadaşım.. sahibine sordum ruhsatta 75,5 kw yazıyor dedi... bu siyah araçı alırsam kapı kollarını senin gibi nasıl krom kaplattırabilirim? birde aynaları boyatabilirmiyim? tüplü mü senin araçında? birde bu araçın arka farları daha koyu gibi seninkine göre fark var mı? araçın konforu nasıl performansı nasıl? siyah rennk kullanmanın zorluğu var mı? teşekkür ederim..

1-Benim aracın kapı kolları kaplama değil,VW grup araçlar için yapılmış kapı koluna göre uyarlanmış alüminyum kaplı maske gibi bişey..Slikonla içten yapıştırılıyor...
2-Aynaları boyatabilirsin fakat desenli kapak olduğu için iyi bir boyacı ve işçilik ister..Aksi takdirde zamanla boya dökülür kapaktan...
3-Benim araç tüplü değil..1,4 16V 100 bg benzinli...
4-Arka stoplara gelince,sanırım bu kasalar 2008 de makyaj gördü..Bu sebeple stoplardaki iç zemin kırmızılığı benimkinden daha koyu...
5-Aracın konforu çok iyi..Yol tutuşu harika..Performansı benim 100bg olduğu için çok iyi ama 75 bg olanların performansı nasıldır bilemiyorum...
6-Siyah renk kullanmanın zorluğu elbette var..Hemen tozu toplar..Temizlemesi ve bakımı zor renktir siyah ama asaleti yeter..;)

Umarım sorularına yardımcı olabilmişimdir..:eek:key:

İlandaki araç çok temiz duruyor fakat o araç 100 bg değil bence...Bu fiyat biraz yüksek gibi 21 Milyara filan düşerse alınır...

Üstte sorularına cevap yazdım Raşit...:eek:key:

teşekkür ederim schumi tavsiyen için.. yardımcı oldun bana.. araçın kasko değeri internette 22 250 tl görünüyor pazarlıkla o fiyata düşer herhalde diye düşünüyorum.. ama alınca tüp taktırırım.. performansda çok kayıp olmuyor diyor arkadaşlar zaten... çok teşekkür ettim

işten şimdi geldim merakla baktım yorgunluk görmemeşim:)

teşekkür ederim schumi tavsiyen için.. yardımcı oldun bana.. araçın kasko değeri internette 22 250 tl görünüyor pazarlıkla o fiyata düşer herhalde diye düşünüyorum.. ama alınca tüp taktırırım.. performansda çok kayıp olmuyor diyor arkadaşlar zaten... çok teşekkür ettim
Aracın kasko değerine pek aldanma Raşit...Şu sıralar otomotiv üzerine herşeyde zam var..Sıfır ve 2. el fiyatları çok artmış durumda...Ben geçen gün kasko değerini sordum..Verilen fiyat değeri,aracın 4 yıl önceki değerinden bile daha yüksek çıktı..:)

Abi benim dikkatimi bişi çekti.

-Aracın ön tamponu evet 2008 petekli tamponda üzerindeki logo ve 2 küçük ızgara neden bendeki 2006 ızgaralardan kaza durumu varmı ki acaba iyi araştırmak lazım

Abi benim dikkatimi bişi çekti.

-Aracın ön tamponu evet 2008 petekli tamponda üzerindeki logo ve 2 küçük ızgara neden bendeki 2006 ızgaralardan kaza durumu varmı ki acaba iyi araştırmak lazım
valla ben onu tam bilmiyorum bakarım tekrar.. aracı tramer de sorgulattım '21.04.2011 de kayıt. çarpma.' yazıyor sadece. sahibine sordum alış veriş merkezi otoparkında çamurluğu çizmişler herhalde alış veriş arabası varya onlardan çarpmış diyo.. bir parçayı kaskoya boyattırmış.. bana böyle dedi kaskoya gider sorarız anlatırlar dedi.. alacak olursam servisden ekspertiz yaptırırım araçı.. teşekkür ederim arkadaşım ilgin ve yorumun için..

o ızgaralar da değişiklik olmamış herhalde abi.. kasayı makyajlamışlar biraz ama sadece tamponları farları herhalde.. arkadaşlar daha iyi biliyordur

Geri
Üst Alt