Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 1.4 100 bg hakkında bilgi

rasit03

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2008 model ibiza almak istiyorum
Seat Ibiza 1.4 Elegance 2008 Model 23.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 60135466 bu ilanı gördüm ve araç hoşuma gitti. tramer de araçın sol çamurluk boyanmış diyor ama sahibi çizikden olduğunu söylüyor.

araç bu parayı eder mi piyasası ne kadardır?
lpg uygulaması bu araçlar da nasıl oluyor?
aaraçın motorunun performansı nasıldır? yol tutuş savrulma nasıl?
kronik arızaları var mı araçın?
bu araça çelik jant taktırsam 4 adet jant ne kadar tutar?
araçın aynaları ve kapı kolları daha sonra boyatılabilir mi?
direksiyonun ortasında ki logo parlatılabilir mi? yada değiştirilebilir mi?
araç elegance yazıyor ama ful değil bu araç en alt donanım mı? bu konu da araçın özellikleri hakkında bi kaç bilgi verirseniz sevinirim...

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim, araçın görüntüsü çok hoşuma gitti.. ciddi düşünüyorum.. şimdiden teşekkür ederim..

fiyatı yüksek bence
lpg uyum sağlıyor sorun cıkartmaz
yalnız bunlar 100 bg deil 85 olması lazım yol tutuşu iyi
kronık arızası sürekli yüksek devirde kullanırsan yağ eksiltir hepsinde var sorun değil arada kontrol etmen lazım
süspansiyon çok sert ama alışırsın
jant lastik tamamen zevk işi 750 ye de var 3000 tl ye de stylance ya da signo full donanımlısıdır.

1.4 70-75HP dir sanırım... onun dışında süspansiyonlar cidden sert ve frenlerde alışmak gerek çünkü küçük disk olduğundan çok sert frenliyo ve uzun sürede frenleyebiliyor.

2011 ST kullanıyorum ama yoruyo ya düşük hacimde sürekli gaza basma olayı.. 2.0 golf çok daha rahat kaymak gibi gidiyo ama ibiza da daha yeni tabi :)

peki 1.4 100 bg olanların yakıt durumu nasıl? performansı tüpde nasıl Kağan Bey?

İlandaki araç çok temiz duruyor fakat o araç 100 bg değil bence...Bu fiyat biraz yüksek gibi 21 Milyara filan düşerse alınır...

Geri
Üst Alt