Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 üzeri Siyah Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prolcay

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar
birkaç ay önce üye olmuştum ozamnlar megane vardı şimdi sıra leonda
fakat siyah olursa tadından yenmez:)
28bin civarında sanırım tsi bulamam ama güzel bi tsi de olursa birazcık daha borç harç girerim gliba:)
duyan bilen tavsiye edebileceğiniz araçları değerlenediriyim.

teşekkürler.

hayırlısı olsun, umarım aradığınız aracı bulursunuz, ama TSI daha mantıklı bir seçim olacaktır

bence leonun hatlarını gösteren en iyi renk beyaz, tabi tercih meselesi fiyat/durum iyi bulursanda renge bakma derim

valla ozan benimde gönlümden geçen tsi ama bakalım
ama mete siyah çok seksi duruyo be :)

fikir vermesi açisindan =)
28112008003.jpg

28112008005.jpg

dsc0328copy.jpg

tzkare.jpg

beyaza kaplandiktan sonra...
dsc01230h.jpg

dsc01242f.jpg

bence kesinlikle beyaz alin =)

valla volkan güzel fikirler bunlar :)
aynı plaka sonradanmı beyazlatıdı bu araç

Volkanın aracı kaplandı. Siyahın bakımı gerçekten zor, temizlik konusunda titizseniz can sıkabilir. Yıkamadan çıkıp yarım saat sonra tozlu görünce özellikle :)

Umarım 1.4 tsi alırsınız.

erhanin dediği gibi araç kaplandi..
siyahın bakımı cidden çok zor...ben 2buçuk saate yakin yikayip cilaliyodum her cuma günü..tertemiz oluyodu..ama pazar günü sonunda kirli tozlu durmaya başliyordu..
şimdi araç beyaz...yağmurda çamurda kullanayim uzaktan baktiğinizda yine tertemiz duruyor..hele ki yazin 2 hafta yikamasaniz bile temiz gözüküyor...

inş. inş.
bende tsi diye yanıp tutşuyorum ama bakalım
bekliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt