Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 spot up orjinal 17 jant kutusunda ve s5 jant lastik

slm erkan
s5 lerin durumu nedir aceba kayserideyim biliyorsun gelip görme şansım yok senin verdiğin bilgi benim için yeterli ufak tefek çizikler gördüm resimlerde haliyle 2. el ama benim sormak istediğim jantlarda yamuk felan varmı balansta sorun çıkaracak bir darbesi veya onarımı ve kaynağı varmı aceba birde fiyat son ne olur lastikler sıfır ayarında demişsin zaten

a.s kardeşim.kesinlikle yamukluk,kaynak vesayire yok ama bana kalırsa jantlar boya istiyor ciziklerden dolayı ama lastıkler sıfır ayarında benım gorusum bir şekilde elden görmen ve senın karar vermen fiyat olarakta pazarlık yaparız arkadaşla sorun çıkmaz hatta bana dedıkı arkadaşım al sen tak bunları takıl biraz degişiklik olsun dedi bende ugraşamam dedım hata yok ugraşmıcaksın takıp rot balans yaptıracaksın dedı gerısını sen düşün...

Geri
Üst Alt