Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 Seat Leon Sport Up

Satılırmı ulen bu güzellik?
Volkan ım 1 ay önce neredeydi aklın? Ben alırdım yemin ederim senden, şu an ki arabamı almamış olsaydım :(

Satılırmı ulen bu güzellik?
Volkan ım 1 ay önce neredeydi aklın? Ben alırdım yemin ederim senden, şu an ki arabamı almamış olsaydım :(

satılır abi 3,5 sene oldu mayısta 4 yaşına girecek..
artık değişiklik şart =)
nasip kısmet abi sen almazsın arkadaşın düşünür, oturur konuşuruz =)

Bu arada sahibinden de stylance kısmında açmışsın ilanı!!!

Hayırlı satışlar dizel araç güzel tercih hakkında hayırlısı olsun....:eek:key:

ya erhan arabalarıma bi dünya masraf ediyorum hoşuma gidiyo..
şu leon'um dizel olsaydı 10.000 değil 20.000tl rahat masraf ederdim herhalde cebimde para kalacağı için...
bu yeni alacağım dizel aracı da benzinden artan paralarla kişiselleştireceğim =)

Kesinlikle iyi bir hareket dizel tercihin, öncesinde e46 falan baktığın için şaşırdım :)

Benzin fiyatlarına baksana hergün coşuyor zaten :mad: o yüzden güzel hareket :)

Volkancım hayırlı satışlar..en doğru karar bu zamanda dizel cidden :)

benzinin bu kadar pahalı olduğu ve dizel motorların performansının fazlasıyla arttığı ve geliştiği bu dönemde dizel otomobil almak çok mantıklı..

Geçmişini bildiğimiz harika araçlardan alan eminim çok memnun kalıcak yeni aracın şimdiden hayırlı olsun volkan abi :)

Geri
Üst Alt