Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 leon stylance kumandadan cam ve aynaları kapama

hackman

Kayıtlı Üye
konu daha önce açılmış olabilir ama net bir bilgi göremedim. camlar ve aynalar kumandadan kapanmıyor ne yapmak gerekir. servise mi başvurmalı yoksa sanayideki bu işlerle uğraşan esnafa mı?

konu daha önce açılmış olabilir ama net bir bilgi göremedim. camlar ve aynalar kumandadan kapanmıyor ne yapmak gerekir. servise mi başvurmalı yoksa sanayideki bu işlerle uğraşan esnafa mı?

Merhaba dostum

Önceden kapanıyor muydu? yoksa hiç mi kapanmıyor??

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Yazılımsal bir sıkıntı olabilir eğer daha önceden açılıyor ise yoksa da servise bir göster

kurye ile elden teslime verildi

arabayı alalı 2 hafta oldu. eski sahibine sormadım. şuan açılmıyor ama.

eski sahibine sormadım. arabayı alalı 2 hafta oldu. şuan deniyorum açılmıyor

Merhaba dostum..

Bnce bi elektronikciye gitmende fayda var eskiden acılıp şimdi açılmıyorsa yazılımsal olabilir..

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

açılıp kapanıyor sen düğmeleri basmasını beceremıyondur :) dur nasıl olcaktı toparlim konuyu denemeyi yapın

arabayı anahtarla kilide sok öyle aç sonuna kadar beklet camlar o sırada kendiliğinden açılıcaktır, sonra arabayı kitle camlar sonuna kadar kapanıcaktır bide böyle dene

Geri
Üst Alt