Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 Leon Stylance 1.6 sigortasi ne kadar tutar?

Sigortacı arkadaşlarımız var Forumda görmeleri için konu Başlığını Değiştirirseniz yardımcı Olacakalardır :eek:key:

bi yardimci olsaniz cok iyi olur.pazartesi araci aliyorum hayirlisiyla.hangi sirket iyidir ortalama ne kadar tutar?

sigorta aşşağı yukarı 300-400 civarı tutar ama sigorta neden önemliki..

Sigorta neden önemli ben de anlamadım acaba kasko mu demek istediniz. Sigortayı en ucuz neresi ise ona yaptırın.

kaskon yoksa onemlı oluyo cekıcı ..ben yaptıralı 10 gun oluyor 250 lıra cekıcılı paket , ama bıraz torpıllı oldu bana .300 lıra ıyı fıyat dıye dusunuyorum

onemli oldugundan degil...trafik sigortasindan bahsediorum sadece.birde aracin satisi sirasinda ne gibi islemler yapiliyor bilgi verirseniz sevinirim.ilk defa bir arac satin aliyorum ve boyle konularda acemi sayilirim.nasil bir yol izleyecegimi sirasiyla ogrenmek istiyorum.araci manisadan aliyorum ve plakayi izmir olarak degistirmek istiyorum acaaba ne kadar masrafv gider ortalama?

plaka değişeceksen dediği gibi arkadaşın 160 tı gecen yıl şimdi 180 olmuştur.sigortada ilden ile değişir sen izmir olarak yaptıracaksan 300 gider sigortaya rahat

Geri
Üst Alt