Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 ibiza yağ değişimi hakkında

ya bende yeni değiştirdim yağı araba da ilk arabamdı anlamıyorum da yağ ışığı yanıyor diye götürdüm. 270 TL aldılar. Ben biraz fazla ödemişim galiba ve hangi yağı koyduğunu da bilmiyorum.

Yağ, Yağ Filtresi, Antifiriz (Komple boşaltıp tekrar doldurdum dedi) bir de ön balatalar dedi.

Yağın markası ne kadar önemlidir. Ne yapmam lazım? Çok kötü birşey koymuş olabilirler mi?

ya bende yeni değiştirdim yağı araba da ilk arabamdı anlamıyorum da yağ ışığı yanıyor diye götürdüm. 270 TL aldılar. Ben biraz fazla ödemişim galiba ve hangi yağı koyduğunu da bilmiyorum.

Yağ, Yağ Filtresi, Antifiriz (Komple boşaltıp tekrar doldurdum dedi) bir de ön balatalar dedi.

Yağın markası ne kadar önemlidir. Ne yapmam lazım? Çok kötü birşey koymuş olabilirler mi?
Nerde yaptırdınız servis mi yoksa disarida bir ustaya mı yaptırdınız işçilik biraz fazla almış olabilir

Dışarıda bir ustaya götürdüm. Bu tür işler için istanbul avrupa yakasında nerelere götürüyorsunuz siz. Önerebileceğiniz bir yer var mı?

Arda, doğuşta bazen yaş kampanyası oluyor. Komple normal bakım 180 tl idi geçen sene.. 5 yaş üzeri için geçerliydi kampanya...Bu sene var mı istersen bi sor...

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4

hiçbir sıkıntı olmaz kardeşim. için rahat olsun. çok sıkıntı yaparsan yazın tekrar değiştirirsin.

Arda, doğuşta bazen yaş kampanyası oluyor. Komple normal bakım 180 tl idi geçen sene.. 5 yaş üzeri için geçerliydi kampanya...Bu sene var mı istersen bi sor...
takıp etmek lazım dedıgınız gıbıde yaptırdım artık. bır sonrakıne kısmet:)

Geri
Üst Alt