Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 ibiza yağ değişimi hakkında

sormadım markasını fıyat aldım. yarın sorucam ne kullanıyorlarmıs dıye. onerdıgınız marka varsa ıyı olur.

buradaki üstadlar mobil1 esp öneriyordu yanlış hatırlamıyorsam. ben aracımda castrol edge kullanıyorum.
bu forumun haftanın\günün fırsatları konusunda uygun yağ fiyatlarını paylaşmıştım istersen o konuya bi bak.
castrol magnetic 70 civarıydı sanırım.
edge ise 99 lira.

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
buradaki üstadlar mobil1 esp öneriyordu yanlış hatırlamıyorsam. ben aracımda castrol edge kullanıyorum.
bu forumun haftanın\günün fırsatları konusunda uygun yağ fiyatlarını paylaşmıştım istersen o konuya bi bak.
castrol magnetic 70 civarıydı sanırım.
edge ise 99 lira.
CASTROL EDGE 5W-30 en uygunu sanırım hatırladıgım kadarıyla servısde bu yagı onerıyordu. yarın sorayımda baska yag koymasınlar barı.

bende edge kullaniyorum. 45 bin bakimi icin sanayiden kendim almistim 115 liraydi. bi kac ay once. fikir olmasi acisindan soyliyim dedim :)
90 tl dedı bana yag ıcın muhtemelen castrol 5w 30 degıldır. edge olan bıraz daha pahalı dedıgınız gıbı.

nette verdigim linkte 99 lira edge. bir dahaki bakim iicin netten almayi dusunuyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
valla ustanın buyuk ısrarı uzerıne mobıl 5w-30 koydurdum. 10w-40 da olur genelde 10w 40 koyuyoruz belırlı bı km yapmıs araclara dedıde ben 5w-30 koydurdum. onun dısında on ıkı dısk ve balatalarım bıtmıs onlarda degıstı. şanzıman yagım cok ıyımıs bakıldı. yag polen degıstı. baya ıyı oldu :)

Geri
Üst Alt