Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 Golf 1.4tsi 140hp bu araç sizce alınır mı?

o gaz pedalına bastığında emin ol yakıtı falan düşünen insan yoktur bence :D

İşte günde 60 km yol yapınca (memur maaşı var) ne gazı ne gücü ne de arkada bıraktıklarını düşünüyor insan sadece arada sırada kökleyebiilecek ya da hafta sonları gücü ortaya koyabileceğim ama diğer zamanlarda ekonomik olan bir güç isterdim sadece...

valla hocam lpg konusunda bızım mılletımız bıraz on yargılı..turbo lu araclarada su anda gayet rahat bır bıcımde lpg uygulanıyo..daha turbolu bı arac alıp test etme sansım olmadı ama forumlardan okudugum duydugum kadarıyla gayet memnunlar..su an honda cıvıc 1.8 type-s kullanıyorum(140 Ps)aracıma yaklasık 3 hafta once brc taktırdım..arac benzınle sakın kullanımda 11-12 lt cıvarında gezıyordu..hırcın kullanımı artık sız dusunun 14-15 vs...lpg ye gectıgımden ıcımdekı huzuru anlatamam..su an takrıben 10-11 lt cıvarı yakıyorum..buda gunumuz sartlarını goze alırsak 12*2400:2880 tl cıvarına bısı yakıyo sehır ıcı arada gazlayarak..kaldıkı benım arac bıde trıptonıc..kapalı alana sokulmuyormus acıkcası beım pekde umrumda deıl aylık ortalama 1500-2000 km yaapan bırı olarak gayet rahatladım dıyebılırım..onumuzdekı bır kac aya lpg kendını amortı etmıs olur sanırım..performans olarak halıyle %5-10 luk bı dusus oluyo..o kadarınıda pek sıkıntı etmıyorum..tavsıyem lpg takılı bı tane bulup onunla konusmandır..

valla hocam lpg konusunda bızım mılletımız bıraz on yargılı..turbo lu araclarada su anda gayet rahat bır bıcımde lpg uygulanıyo..daha turbolu bı arac alıp test etme sansım olmadı ama forumlardan okudugum duydugum kadarıyla gayet memnunlar..su an honda cıvıc 1.8 type-s kullanıyorum(140 Ps)aracıma yaklasık 3 hafta once brc taktırdım..arac benzınle sakın kullanımda 11-12 lt cıvarında gezıyordu..hırcın kullanımı artık sız dusunun 14-15 vs...lpg ye gectıgımden ıcımdekı huzuru anlatamam..su an takrıben 10-11 lt cıvarı yakıyorum..buda gunumuz sartlarını goze alırsak 12*2400:2880 tl cıvarına bısı yakıyo sehır ıcı arada gazlayarak..kaldıkı benım arac bıde trıptonıc..kapalı alana sokulmuyormus acıkcası beım pekde umrumda deıl aylık ortalama 1500-2000 km yaapan bırı olarak gayet rahatladım dıyebılırım..onumuzdekı bır kac aya lpg kendını amortı etmıs olur sanırım..performans olarak halıyle %5-10 luk bı dusus oluyo..o kadarınıda pek sıkıntı etmıyorum..tavsıyem lpg takılı bı tane bulup onunla konusmandır..

sorun orada zaten lpg takili TSI bulamazsin cunku takilmama sebebi turbo olmasi degil direkt enjeksiyonlu olmasi. yakit sistemi uygun degil.

evet ben de onu söylüyorum işte bu aracı lpg li olarak düşünmemek lazım TSİ ve TFSİ lerde lpg sıkıntılı daha henüz geliştirilmemiş bu araç lpg olmadan ne kadar yakardı onu merak etmiştim ama bizdeki vergilere TSİ da dayanamıyor...

1.2 tsi leon niye düşünmüyor arkadaşınız? ben çok memnunum yakıt konusunda.lpg takmayı düşünmezsin.sen söylemişsin ya normalde ekonomik olsun sadece hafta sonu biraz gazlarım diye.bence bu söyledğine çok uygun 1.2 tsi.atmosferik 1.6 110-115 hp araçlardan daha iyi bir performansı var.Arkadaşınız Antalya da ise tahminim bileşik yakıt olarak 6.5-6.7 civarıyla rahat gezer.ben istanbulda bileşik 7.1 ile geziyorum ve pekte yumuşak kullanmıyorum.

Sizin araç 107hp değil mi? işte bu yetmez ona ben kendim de 150hp nin altını düşünmüyorum açıçası....ilgilendiğim iki araç var 180 lik insignia ile a4 1.8 T (kırmızı t 196 hp ) B6 kasa...

Geri
Üst Alt