Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 Cordoba Stylance 1.4 TDI ön takım parçaları

carli

Kayıtlı Üye
Motor No : bnv 045 683
Şase No : vss zzz 6lz 6r5 647 16

Değişecek parçalar.

ön alt tabla burcları
arka alt tabla burcları
viraj demir rotları
amortisör bilyaları
Rotiller
ön tekerlek bilyaları

2008 model Cordobaya uymayan Cupra burçları aracıma olur mu? Hangi burçları almalıyım. Karabükteyim ve burada VW servisi yok, şehir dışından kargo ile isteyeceğim parçaları, onun için tamamı uyumlu olsun istiyorum, aracım liftte kalsın yada mecburiyetten yan sanayi parça takmak istemediğim için sormak istedim. Bir de fiyatları hakkında bilginiz varmı?

Cupra burçları olacaktır. FORUM içerisinde parça kodunu bulabilirsiniz. Bende aynı burçları kullanıyorum. Diğerleri için bir şey diyemiyorum. Burçlar için sıkıntı yaşarsan burada Seat servisi var, ben yardımcı olmaya çalışırım.

Cupra burçları olacaktır. FORUM içerisinde parça kodunu bulabilirsiniz. Bende aynı burçları kullanıyorum. Diğerleri için bir şey diyemiyorum. Burçlar için sıkıntı yaşarsan burada Seat servisi var, ben yardımcı olmaya çalışırım.

Aracınız makyajlı kasa olarak mı geçiyor? forumda bazı 2008 modellere uymadığını okudum.

Hayır makyajsız kasa. Uymayacağını zannetmiyorum. Sonuçta araç sadece makyaj gördü kasa değişmedi.

Sadece gerekli olan parçaları değiştirerek ön takımı yeniledim bu gün, Bilgi olması açısından aldıklarımı yazmak istedim.

Fag marka amortisör bilyası 25 tl
Febi marka (orjinal alman malı, üzerinde vw ve audi amblemim var, tabla burçları 4 gergili ve kalın)
arka tabla burçları : 25, ön tablo burçları 15 tl
Rotil (Teknorot) : 20
z rot (orijin) çifti 35 tl

30 tl tornacı (4 adet burç ve 2 adet amortisör rulmanı için)
80 tl işçilik
30 tl rot ayarı

Salıncak arka burcu kodu(Cupra)

6LL 407 183

Geri
Üst Alt