Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 Alteası olan yok mu arkadaşlar?

azizcim istanbulda [MENTION=23459]aykstc[/MENTION] aykut var alteası olan görürse mutlaka yazacaktır

[MENTION=23459]aykstc[/MENTION] konuyu okuduğunda sizinle ilgilenir, sorununuz nedir tam olarak?

abi şu arabanın kullanma kılavuzu bulamadım gitti onun için arıyorum.
birde şu arabada
* hıza duyarlı ses varmı? varsa nasıl açılıyor.
* dikiz aynalar kumanda ile kapanıp açılmıyor bu özellikler var diyorlar ama benimkinde olmuyor çıldıracam, geçen araba dururken birileri dikizleri kapatmış farkında olmadan aracın içindeki düğme ile kapattım, nerdeyse ikisinide kırıyordum bir çatırtı geldi ama bişey olmadı allahtan.
* Klimanın çalışma sistemi nedir. mesala auto ya basınca fanı otomatik kendimi ayarlıyor sıcaklığa göre.

Ses olayını hiç denemedim
benim araç 2006 kumandadan kapanmıyor sadece ortadaki düğmeden kapanıyor birde orta konumda tutma ayna ısıtmaları sürekli yanıyor ve bozuluyor
auto ya alınca klima devreye girer econada normal fan auto konumunda ayarlanan sıcaklığa ulaşana kadar fan hızlı çalışır sıcaklık seviyesi istediğin ayara geldiğinde fanı kısar
kullanma klavuzu bende var ama türkçe değil

Ses olayını hiç denemedim
benim araç 2006 kumandadan kapanmıyor sadece ortadaki düğmeden kapanıyor birde orta konumda tutma ayna ısıtmaları sürekli yanıyor ve bozuluyor
auto ya alınca klima devreye girer econada normal fan auto konumunda ayarlanan sıcaklığa ulaşana kadar fan hızlı çalışır sıcaklık seviyesi istediğin ayara geldiğinde fanı kısar
kullanma klavuzu bende var ama türkçe değil

Vuhuuııuıı alteaAaaa etlileyici:)))

Geri
Üst Alt