2007 Alteası olan yok mu arkadaşlar? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2007 Alteası olan yok mu arkadaşlar?

cuprali

Kayıtlı Üye
azizcim istanbulda [MENTION=23459]aykstc[/MENTION] aykut var alteası olan görürse mutlaka yazacaktır

gfx

Kayıtlı Üye
[MENTION=23459]aykstc[/MENTION] konuyu okuduğunda sizinle ilgilenir, sorununuz nedir tam olarak?

joeblack

Kayıtlı Üye
abi şu arabanın kullanma kılavuzu bulamadım gitti onun için arıyorum.
birde şu arabada
* hıza duyarlı ses varmı? varsa nasıl açılıyor.
* dikiz aynalar kumanda ile kapanıp açılmıyor bu özellikler var diyorlar ama benimkinde olmuyor çıldıracam, geçen araba dururken birileri dikizleri kapatmış farkında olmadan aracın içindeki düğme ile kapattım, nerdeyse ikisinide kırıyordum bir çatırtı geldi ama bişey olmadı allahtan.
* Klimanın çalışma sistemi nedir. mesala auto ya basınca fanı otomatik kendimi ayarlıyor sıcaklığa göre.

aykstc

Kayıtlı Üye
Ses olayını hiç denemedim
benim araç 2006 kumandadan kapanmıyor sadece ortadaki düğmeden kapanıyor birde orta konumda tutma ayna ısıtmaları sürekli yanıyor ve bozuluyor
auto ya alınca klima devreye girer econada normal fan auto konumunda ayarlanan sıcaklığa ulaşana kadar fan hızlı çalışır sıcaklık seviyesi istediğin ayara geldiğinde fanı kısar
kullanma klavuzu bende var ama türkçe değil

Duvi

Kayıtlı Üye
Ses olayını hiç denemedim
benim araç 2006 kumandadan kapanmıyor sadece ortadaki düğmeden kapanıyor birde orta konumda tutma ayna ısıtmaları sürekli yanıyor ve bozuluyor
auto ya alınca klima devreye girer econada normal fan auto konumunda ayarlanan sıcaklığa ulaşana kadar fan hızlı çalışır sıcaklık seviyesi istediğin ayara geldiğinde fanı kısar
kullanma klavuzu bende var ama türkçe değil
Vuhuuııuıı alteaAaaa etlileyici:)))