Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 İbiza 1.4 TDI Stylance 64K KM

hayırlı satışlar kardeşim.. SCW indirimimiz varmı acaba :) kuzenime düşünüyoruzda biraz kararsız motor 3 silindir olduğu için birileri kulağını doldurmuş 3 silindirli motorlar iyi değilmiş diye... ikna edemiyorum :)

levent kuzenine soyle soyle;

bahsedilen 3 silindirli motor standart 1.6 motorlarin hepsinden 160 a kadar daha iyi gidiyor :)

hayirli satislar gani.

bahsedilen 3 silindirli motor standart 1.6 motorlarin hepsinden 160 a kadar daha iyi gidiyor :)

hayirli satislar gani.
akselerasyon sırasındaki sesi yeter zaten:eek:key: dikkat ediyorum admire crdi,colt di-d v.s. hep aynı ses ama bizde tork var :)
hayırlı satışlar..:hosgeldin:

hayirli satislar gani.

bende öyle diyorum ama hiç binmediği için bilmiyo performansını... bide böyle kendini usta sanan 5 para etmez kulaktan dolma bilgilerle ustalık yapan bengamazlar varya onlar çok bilmiş gibi 3 silindirli motorlar üfleme yapıyor diye söylenince yanaşmıyo pek... bende dedim bakımlarını zamanında yaptır yağını suyunu koy asıl gitsin alman arabası neticede.... ama işte gelde anlat :)

hayırlı satışlar bunun değerinin çoğu adam bilmez yakıt konusunda ağzımı açmayım isterseniz:) 3.1 ler 1661 km menziller ohooooooooo daha ne de istenir bi arabadan

Geri
Üst Alt