Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 ve Üzeri Leon Arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında habildinar tarafından paylaşıldı.

1. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Merhaba Arkadaşlar. Dün itibari ile fiestamı sattım. 2006 ve üzeri, 1.6 stylance yada sport up donanımlı, temiz kullanılmış, az kilometreli, kazasız, boyasız Leon arıyorum. Tercihen lpgli, siyah yada beyaz renk olmasını istiyorum. Forumdan Satacak olan yada çevresinde satacak olan varsa, tarafıma özel mesajla bildirirseniz çok memnun olurum. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkürler.

2. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  3. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
  4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    yolun uzaklığı gözünü korkutmasın..730 km..bende antepden ankaraya gidip aldım..orası da 700 km..iş sadece yola çıkmakta gece bindim sabah indim kahvaltı ettim..adam geldi aracı aldım arkadaşımla kahve içtim..sonra da yola çıkıp geldim..
    o gündeki tek fark gece otobüste uyudum..bi de akşam tv seyretmedim :))

eqoulaiser ve Absolut bunu beğendi.
  5. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Yani şimdi şöyle düşünmek gerekiyor bence burası bir forum sitesi sana arabasında olan şeyleri söyler ve geldiğindede ondan farklıb irşey ile karşılaşmazsın bu sitenin avantajıda orda zaten ve kaldıki satış yapan kişi herkesi sevdiği bir site yöneticisi bence bu ihtimali gözden geçir hatta kesin geçir :) çünki ben de araba aldım leon 1.6 stylance sonra özkan abinin arabasını ilanda görünce çok üzüldüm kaçırdım diye :)

SeatClubWorld ve eroldursun bunu beğendi.
  6. eroldursun

eroldursun SCW Üyesi

368
    42
    28
    kesinlikle katılıyorum :eek:key:

7. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    hepinize teşekkürler arkadaşlar. sizin fikirlerinizde benim için çok önemli. hepiniz haklısınız. alternatiflerim arasında dediğim gibi. Kısmet bakalım:)

8. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    habile ve herkese güzel yorumları için teşekkürler araç şimdilik bende kalacak satıştan vazgeçtim

Bunu beğendi. Absolut bunu beğendi.
  9. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    pm attım mesaj kutuna bakarmısın

10. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Canın sağolsun Özkan Bey. Kısmet bu işler :)

Sayfayı Paylaş