Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 ve Üzeri Leon Arıyorum

habildinar

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar. Dün itibari ile fiestamı sattım. 2006 ve üzeri, 1.6 stylance yada sport up donanımlı, temiz kullanılmış, az kilometreli, kazasız, boyasız Leon arıyorum. Tercihen lpgli, siyah yada beyaz renk olmasını istiyorum. Forumdan Satacak olan yada çevresinde satacak olan varsa, tarafıma özel mesajla bildirirseniz çok memnun olurum. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkürler.

Öncelikle ilgine teşekkür ederim Doğukan. Ben Özkan bey ile geçen hafta yazıştım. Bu araçta çok alımlı duruyor, alternatiflerim arasında ama malum yol çok uzak.

yolun uzaklığı gözünü korkutmasın..730 km..bende antepden ankaraya gidip aldım..orası da 700 km..iş sadece yola çıkmakta gece bindim sabah indim kahvaltı ettim..adam geldi aracı aldım arkadaşımla kahve içtim..sonra da yola çıkıp geldim..
o gündeki tek fark gece otobüste uyudum..bi de akşam tv seyretmedim :))

Öncelikle ilgine teşekkür ederim Doğukan. Ben Özkan bey ile geçen hafta yazıştım. Bu araçta çok alımlı duruyor, alternatiflerim arasında ama malum yol çok uzak.

Yani şimdi şöyle düşünmek gerekiyor bence burası bir forum sitesi sana arabasında olan şeyleri söyler ve geldiğindede ondan farklıb irşey ile karşılaşmazsın bu sitenin avantajıda orda zaten ve kaldıki satış yapan kişi herkesi sevdiği bir site yöneticisi bence bu ihtimali gözden geçir hatta kesin geçir :) çünki ben de araba aldım leon 1.6 stylance sonra özkan abinin arabasını ilanda görünce çok üzüldüm kaçırdım diye :)

Yani şimdi şöyle düşünmek gerekiyor bence burası bir forum sitesi sana arabasında olan şeyleri söyler ve geldiğindede ondan farklıb irşey ile karşılaşmazsın bu sitenin avantajıda orda zaten ve kaldıki satış yapan kişi herkesi sevdiği bir site yöneticisi bence bu ihtimali gözden geçir hatta kesin geçir :) çünki ben de araba aldım leon 1.6 stylance sonra özkan abinin arabasını ilanda görünce çok üzüldüm kaçırdım diye :)
kesinlikle katılıyorum :eek:key:

hepinize teşekkürler arkadaşlar. sizin fikirlerinizde benim için çok önemli. hepiniz haklısınız. alternatiflerim arasında dediğim gibi. Kısmet bakalım:)

habile ve herkese güzel yorumları için teşekkürler araç şimdilik bende kalacak satıştan vazgeçtim

Geri
Üst Alt