Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 ve Üzeri Leon Arıyorum

2006 1.9 TDI var hocam tanıdığımda, satmayı planlıyor... Ama kefil olamam o araca, dolayısıyla daha fazla bilgiye gerek yok ;)

olumsuz diye bir haber verseydin habil .........

bizim oğlan bütçeni aşmıyorsa özkanın arabayı kaçırma tavsiyesini kulak ardı etme olmadık bir araba alırsın ondan sonra nöördüm diye dert yanma üzülürüz

bizim oğlan bütçeni aşmıyorsa özkanın arabayı kaçırma tavsiyesini kulak ardı etme olmadık bir araba alırsın ondan sonra nöördüm diye dert yanma üzülürüz

Yekta Abi, Kayserili lik var galiba biraz --nöördüm -- güzeldi doğrusu:D

Siz Abilerimin Tavsiyeleri benim için çok önemli. Bunu Leon aramaya başladığımda da söylemiştim. Özkan Abinin leon gerçekten hoşuma gitti yanlız o leonun bütçesi için biraz zamana ihtiyacım var. Özkan Abi ye detayı yazdım. Beni olumlu karşılayacağını umuyorum. Teşekkürler ilginiz için Yekta abi....

Kaptanın aracını modellerıyle kıyaslama gıbı bı hata yapmassın umarım fıat olarak dıgerlerınden farkı varsa emın ol yanına gelınce veya ıcıne bınınce farkın nerdne oldugunu anlarsın gercı vazgectım dıyo ama genede kısmet ısı...:eek:key:

Geri
Üst Alt