Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 toledo için yardım bekliyorum

gökhan006

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 15 gün önce 2006 model toledo aldım birkaç sorum olucak cevaplarsanız sevinirim.
1)aracın far sensörü nasıl çalışır bulamadım
2) orjinal cd haricinde cd eror veriyor
3)digital klima var sıcaga alıp açtığımda sadece yolcu kısmındaki ayaga üfleyen yerden soğuk hava geliyor diğer yerlerden sıcak geliyor.bunun nedeni nedir
4)aracın kontağını açınca 3-4 saniye boyunca sağ hava yastığının ordan tık tık tık diye ses geliyor ve kesiliyor.
cevaplarınız için şimdiden teşekür ederim.

1. Aracınızda far sensörü mevcut ise Far Açma Düğmesinde "Auto" konumuna getirmeniz yeterli olacaktır..
2. CD Error hatası ile ilgili sitede konu var bildiğim kadarıyla Ara kısmına yazarsanız çıkacaktır..
3. Bildiğim Kadarıyla klimatronik mevcut aracınızda yani her kişiye (yolcu ve sürücü) farklı derecelerde hava üfleyebilme yeteneğine sahip ikisininde aynı olmasını istiyorsanız yolcu ve sürücü klima derecelerinin aynı olmasına dikkat ediniz Örn:26 derece
4. O kronik bir ses Araştırısanız neredeyse Tüm Seat VAG grubunda olduğunu anlıyacaksınız üzerinde durulacak bi durum değil..

selçuk bey dereceler aynı olduğu halde soğuk hava veriyor.ılık falan değil bildiğimiz soğuk hava klima açık gibi

selçuk bey daha gösteremedim yeni aldığım için ama en yakın zamanda göstericem

Geri
Üst Alt