Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 toledo hb. 1.6 8v. 102 bg. style modeli cruise control devreye girmiyor.

cck1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle merhaba, aranızda yeniyim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

aracımı yeni aldım, 2006 toledo hb. 1.6 8v. 102 bg. style modeli landirenzo lpg.li 142 binde,

1- cruise control devreye girmiyor aracımı yeni aldım alırken arkadaş söylemişti çalışmadığını ustasıda lpg motor arıza ışığı yaktığından devreye girmiyor gibi birşey söylemiş. konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek varmı?

2- hangi tip yağ ve kaç lt. kullanılacağıda kafama takılan soralar arasında.

Bildiğim kadarıyla elektriksel arızalarda bu sistem devreye girmiyor. Stop lambası yanmasa dahi. Birde debriyaj veya fren müşüründen olabiliyor. Bunlara bir baktırmanda yarar var.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: cck1
Onunla alakası olacağını hiç sanmıyorum.

arkadaşlar öncelikle merhaba, aranızda yeniyim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

aracımı yeni aldım, 2006 toledo hb. 1.6 8v. 102 bg. style modeli landirenzo lpg.li 142 binde,

1- cruise control devreye girmiyor aracımı yeni aldım alırken arkadaş söylemişti çalışmadığını ustasıda lpg motor arıza ışığı yaktığından devreye girmiyor gibi birşey söylemiş. konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek varmı?

2- hangi tip yağ ve kaç lt. kullanılacağıda kafama takılan soralar arasında.
Merhaba aracınız hayırlı olsun aracı bilgisayara bağlatarak hata kodu var mı diye kontrol ettirin LPG den olacağını sanmıyorum bu özelliği arıza ışığı yanan kişilerin kullandığını gördüm leon da
Motor yağı olarak mobil 1 tavsiye ederim sizin yağ kapasitesi 5lt diye hatırlıyorum yenilerin 4.5tl

• Beğen
Reaksiyonlar: cck1
Geri
Üst Alt