Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 Seat Leon Stop Lambası

o.gulerr

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar. Benim stop lambasına ihtiyacım var. Çıkma parça arıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?
Aradığım parça: Sol iç kısım (Bağaj kapağındaki kısım)

Ekli dosyalar

• big_199754373cov.jpg
    big_199754373cov.jpg
    39.6 KB · Görüntüleme: 16
Çıkmacıları arayıp sormak gerekir ama komple satarlar diye tahmin ediyorum

kurye ile elden teslime verildi

Usta sadece o parçaya 170-180 lira diyorlar. Çıkma olursa biraz daha uygun olur diye çabalıyorum :) :)

Usta sadece o parçaya 170-180 lira diyorlar. Çıkma olursa biraz daha uygun olur diye çabalıyorum :) :)
cokta pahalı değilmiş aslında...cıkma alırsan yaa sırıtırsa :) yada şöle diyim cıkmacıda bu fıyata yakın verecek 3-5 lira için değmez hatta cıkmacıda daha pahalı bulursun cunku simsar olmuşlar :)

cokta pahalı değilmiş aslında...cıkma alırsan yaa sırıtırsa :) yada şöle diyim cıkmacıda bu fıyata yakın verecek 3-5 lira için değmez hatta cıkmacıda daha pahalı bulursun cunku simsar olmuşlar :)

Asıl benim aldığımda sıfır ürün sırıtmaz mı? Diğerine göre daha canlı ve parlak olacak sonuçta. İkisini bir alsam 300 küsür lira :))

Selam arkadaşlar. Benim stop lambasına ihtiyacım var. Çıkma parça arıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?
Aradığım parça: Sol iç kısım (Bağaj kapağındaki kısım)

Selam kardeşim;

Facebook seatclubworld 2.el sayfasında bir kaç gün önce görmüştüm bu stoplarını satan kırmızı bir leon üzerinde.. İstersen bi incele derim.. Hayırlı alışverişler şimdiden..

Scw Heryerde
️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
️Scw candır, Seat heyecan

Geri
Üst Alt