Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 seat ibiza s-rider satılık.

Konu, 'Satıyorum' kısmında setnogrom tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-ibiza-2006-s-rider-masrafsiz-35870790/detay

2008 stylance aradığımı çoğunuz biliyorsunuz.Takas düşünebilirim üzerine farkını vererek.Sadece scw için fiyatı 19000dir diğer türlü zaten fiyatı 19500 altında düşünmüyorum resimlerde gözükmeyen şeyler var dikiz aynaları kapı direkleri arka spoyler 3M karbon fiber kaplıdır.Aracın masrafı yoktur.Teşekkürler.

xx

2. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    hayırlı satışlar ama bana sorarsanız bunu sattıktan sonra yeni ibizaya bakın artık bizim arabalar eski kasa oldu tabi bu benim nacizane fikrim herkesin tercihi farklıdır bende çok çok memnunum çevremdekilere tavsiye ediyorum her zaman ama bu kasanın yüzü eskidi artık yeni kasa yeni yüz derim ben:) hatta 1.2 CR TDI yada 1.6 CR TDI ibizayı şiddetle tavsiye ederim

3. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
  4. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim.Açıkçası bende bu yeni kasaları hiçmi hiç beğenmiyorum hatta arkadaşım aldı biraz tur atayım dedim hemen al git arabanı dercesine indim:)
    Keni ibiza çok kassız ve sıradan geldi.Bu sebepten 2008 kasa ibiza alıp güzelce modifiye edip 5 6 yıl kullanmayı düşünüyorum.Kaldıki bulduğum ibizayıda uyguna buldum fiyat çok iyi ve aracı görmeniz lazım 67binde ama sanki 5 6bin km kullanılmış araç gibi.
    Kısmet tabi bu aracımı satarsam diğeride satılmazsa inş alacağım.

xx

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    hayırlı satışlar

6. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    hayırlı satışlar

7. suhad

suhad SCW Üyesi

290
    5
    18
    Hayırlı satışlar umarım istediklerinizi yaparsınız.

8. Gani

Gani SCW Üyesi

291
    1
    18
    "Hız-viraj ve teker açısına göre yön değiştiren farlar" yazmışsınız özellik olarak. Nedir bu? yani standartta yok, sonradan böyle bir şey de çok kolay bir iş değil??

9. suhad

suhad SCW Üyesi

290
    5
    18
    + 1923 bendede yok :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş