Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 Seat İbiza / LPG Taktırayım mı?

bencede lpg taktır lpg hem can hemde kandır. forumlardanda anlayacağın üzere lpg olayında en önemli unsur usta, takdırdığın kite göre değişiklik gösterir ama en az 6000km - en çokta 10.000km sonra lpg kit parasını amorti edersin buda demek oluyorki senin için 4 yada 7 ay sonra parayı amorti etmiş olacaksın
önerim kocaeli SYS otogaz yavuz usta

21.500tl'ye aldım. Ustalar "km doğrudur çünkü motor çok iyi durumda" dedi

Hayırlı olsun, araç elegance ise fiyat çok az yukarı gibi durdu, tam bilmiyorum piyasasını tabi... Artık düşünme bunu ama, aracından keyif almaya bak :) Soğutuculu torpido var mı ibiza elegancelarda?

Hayırlı olsun, araç elegance ise fiyat çok az yukarı gibi durdu, tam bilmiyorum piyasasını tabi... Artık düşünme bunu ama, aracından keyif almaya bak :) Soğutuculu torpido var mı ibiza elegancelarda?

fiyat çok az yukarı :confused: tam anlamadım ama haififinden pahallı olmuş galiba :D Bu sırada belirtmemişim ama Araç OTOMATİK Vites. Fiyatı arttıran şey bu olabilir.

Soğutuculu torpido var mı ibiza elegancelarda? sorusu çok güzel bir soru olmuş hakkaten var mı acaba :D yani ben de bilmiyorum akşam işten çıkınca gidip bir bakayım.
Arabada direksiyon simidinden müzik kontrolü, dijital klima var, aynalar elektronik, ön ve arka sis farı var, çok kaliteli bir ses sistemi var valla hayran kaldım ses sistemine. Bunlar her modelde de var mı bilmiyorum. Malumunuz beni mazur görün bu benim ilk aracım ve araçlar hakkında hiç bilgi sahibi değilim.

Bir de ruhsatta elegance yazmıyor başka bir şey yazıyordu ama sahibinden.com'a bakınca o yazan model diye bir model göremedim. İnternete batığımda ise ibiza'nın elegance diye bir modeli yokmuş gibi anladım. Anlayacağın kafam çok karıştı
biggrin.gif

Ben akşam aracın ruhsatına ve kendisine bakarak size daha sağlıklı bilgiler verebilirim.

Otomatik için fiyat harika.. Güle güle kullan, lpg yi ihmal etme, otomatik şanzıman yakıt olarak üzer...

taktır lpgni rahat et bence benim lpg yi takan usta da önemli işin ehline teslim ettiğin sürece sorun olmaz yakıtta yüzünü güldürür

Atiker 950 Tl (Usta çok kaliteli)
BRC 1600Tl (Usta çok kaliteli)

Sizce hangisini taktırayım???

Atiker 950 Tl (Usta çok kaliteli)
BRC 1600Tl (Usta çok kaliteli)

Sizce hangisini taktırayım???

1.350 ye lovato ustan varsa siddetle önenirim :cool:

bende 2004 cordoba aracıma lovato taktırdım hiç bir sıkıntım yok çok şükür:eek:key:

Geri
Üst Alt