Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 s2000 kirmizi

hayırlı satışlar.kardeşim bu neya bu kaçıncı be kardeşim yeter bi dur yerinde aldıgın 6 ay kalsın sende.bunu satınca ne alıcan aziz :D

arkadaş ticaretini yapıyor bu işin anlaşılan, çokta şaşılıcak bir durum yok. Hayırlı satışlar..

sen arabanı satacagına once ımzanı duzelt hala 5 oncekı araban duruyor :) elt slk :) hayırlı satıslar

Aziz tam kafamın karıncalanmaya ve S2000 için gönlüm kaymaya başladığı zamanlardayım..Ve senin aracınında maaşallah ı var..Ama sıkıntılı bir dönem geçiriyorum..Satılmamış olursa ciddi görüşürüz seninle ama satılırsada Allah gönlüne göre versin :)

sen arabanı satacagına once ımzanı duzelt hala 5 oncekı araban duruyor :) elt slk :) hayırlı satıslar

kanka düzelttim :)))

Aziz tam kafamın karıncalanmaya ve S2000 için gönlüm kaymaya başladığı zamanlardayım..Ve senin aracınında maaşallah ı var..Ama sıkıntılı bir dönem geçiriyorum..Satılmamış olursa ciddi görüşürüz seninle ama satılırsada Allah gönlüne göre versin :)

abi hayırlısı olsun :)

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Geri
Üst Alt