Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 Model Toledo 1.6 Referance Yol Bilgisayarı Varmı

Konu, 'Toledo' kısmında BYCHiKo tarafından paylaşıldı.

1. BYCHiKo

BYCHiKo SCW Üyesi

6
    1
    3
    2006 Model Toledo 1.6 Referance Yol Bilgisayarı Varmı aracta benmı calıstıramadım :)) Sormak ıstedıgım Bikac Bısey Var Arac Calıstıktan Sonra Kapılar KEndı KEndıne Kılıtlenıyor bunu Iptal etme Sansımız Varmı Bide Bı Araca 8 Hava yastıgı Koyupta Yol Bilgisayarı Neden Konmaz Onu MErak Ettım tesekkürler

2. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    nerdeyse bütün seatlarda bahsettiğiniz kapı kilitlenme olayı var...
    seat serviste onu iptal ettirebilirsiniz...

arabanızın modeli hakkında pek bilgım yok ama yol bılgısayarı var diye bılıyorum ben
    yakıt sarfiyatınızı falan gösteren bir ekran yokmu kadranların içinde

3. BYCHiKo

BYCHiKo SCW Üyesi

6
    1
    3
    yok sadece km saat + dıs sıcaklık var

4. immortal12

immortal12 SCW Üyesi

35
    15
    8
    arkadaşlar merhabalar bugun toledo referance 2006 model aracı 26bine aldım değişen yok yanlarda ufak boyalar haricinde bişey yok sizce fiyatı makulmu? bundan önce toledo stella vardı bir kaç ay önce satım bunu aldım.bu bilgisayarda yakıt sarfiyatını gosteren bilgisayar varmı yoksa benim ki mi çalışmıyor? Bir diğer sorum yol bilgisayarını radyo ekranına aktarabiliyoruz diye soyledi satan arkadaş bir türlü beceremedim nasıl yapıldığını açıklayabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler
    [doublepost=1444753079,1444753007][/doublepost]bu arada aracın kilometresi 118 bin yazmayı unuttum

5. bambam

bambam SCW Üyesi

21
    12
    3
    2yıl kullandıktan sonra geçen hafta sattım. Referance da yol bilgisayarı yok. Kapı kilitleme olayının nasıl iptal edildiğini bilmiyorum ama bir aralar şuna benzer bir şeyler okumuştum. Kontak açık halde kilit tuşuna 10 sn basılı tutun, kontağı kapatın açık tekrar basılı tutun gibi bir şeyler.

Sayfayı Paylaş